Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Bale se chystá do MLS, měl by hrát za Los Angeles FC

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

gareth-bale
Bale se chystá do MLS. / Zdroj: Golfextra

Kapitán velšské reprezentace se v posledních měsících trápil se zraněními a ve fotbalovém světě se dlouho spekulovalo, že kopačky pověsí na hřebík.

Po konci v Realu Madrid však podle všeho na Balea čeká znovuzrození v americké MLS. Bývalý nejdražší hráč světa by zde měl hrát po boku italského obránce Giorgia Chielliniho, který odešel z Juventusu.

Bale bude mít výjimečné podmínky

Podpis smlouvy je údajně na spadnutí. A protože v MLS jsou zahraniční posily značně omezené, pro Bale by měly být připraveny nadstandardní podmínky a samozřejmě by měl hrát i hlavní roli na hřišti.

Gareth Bale v Realu skončil po 9 letech. Do slavného madridského klubu přestoupil za rekordní částku 100 milionů eur.

Číst
Fotbalový útočník Turay nemohl na svatbu kvůli svému angažmá
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Fanoušci mají strach o největší velšskou fotbalovou hvězdu Garetha Balea. Hvězdný hráč a útočník Realu Madrid totiž výrazně zhubl.

Fotbal

Cristiano Ronaldo odmalička tráví extra čas v posilovně i na hřišti ve snaze stát se tím nejlepším sportovcem na světě. I přes jeho nesmírné...

Fotbal

Gareth Bale se podle deníku The Mirror svěřil svým přátelům, že po konci následující sezóny konči s klubovým fotbalem.

Fotbal

Byl jednu dobu vůbec nejdražším fotbalistou historie. Když v srpnu 2013 přestoupil z Tottenhamu do Realu Madrid za bezmála 100 milionů eur, překonal tehdejší rekord Cristiana...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama