Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo není nejlepší sportovec na světě, prozradil doktor Realu Madrid

Cristiano Ronaldo odmalička tráví extra čas v posilovně i na hřišti ve snaze stát se tím nejlepším sportovcem na světě. I přes jeho nesmírné úsilí však údajně není nejlepší.

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo od malička pracuje na své postavě. / Zdroj: Man of Many

Kvality hvězdného útočníka Cristiana Ronalda zpochybnil Jesus Olmo, bývalý doktor Realu Madrid. Ten v nedávném rozhovoru uvedl, že nejlepším sportovcem, kterého kdy viděl, je Gareth Bale.

“Jedná se o rozeného sportovce, který by byl schopný excelovat prakticky v jakémkoliv sportu. Má neskutečné genetické a sportovní předpoklady a technické schopnosti.”

“Právě Bale na mě udělal největší dojem, i když pak je tu výkon, který vychází z různých okolností”. Tím doktor Olmo narážel na Baleova častá zranění a možná i smůlu.

Cristiano Ronaldo vs. Gareth Bale

Když hrál Gareth Bale za Southampton, byl ještě vychrtlým dorostencem, pak ovšem jeho tělo prošlo neskutečnou proměnou. Velšský reprezentant má v nohou dynamit, díky čemuž může nechat své soupeře za zády.

V roce 2017 v zápase proti Real Sociedad mu byla naměřená rychlost 34,4 km/h. V této rychlosti s míčem překonal 75 metrů a vstřelil gól. Baleovi vypracované nohy si můžete prohlédnout níže:

gareth bale

Nejlepším sportovcem roku podle Olma je Gareth Bale. / Zdroj: Twitter

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Fotbal

Cristiano Ronaldo má za sebou úvodní zápas Premier League. V sobotu totiž nastoupil do domácího zápasu Manchesteru City proti Newcastlu a co je ještě...

Fotbal

Cristiano Ronaldo v úvodním zápase Ligy mistrů proti Young Boys Bern opět předvedl perfektní výkon, k výhře jeho týmu to ovšem nestačilo. Zápas byl...

Fotbal

Fanoušci toho nejlepšího evropského fotbalu se konečně dočkali. Dnešním dnem začíná skupinová část Ligy mistrů, nejprestižnější evropské soutěže. Čeká na nás hned osm duelů....

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama