Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Boris Becker dostal „teplé místečko“ v lochu, spoluvězni se bouří

Boris Becker nastoupil k výkonu trestu za tajení dluhů a provinění v insolvenčním řízení, brzy však dostal prominentní místo asistenta učitele tělesné výchovy. Spoluvězni se proti tomu bouří.

Boris Becker o Australian Open: Bude to neférový a nereálný turnaj! 
Zdroj: ahgz.de

Boris Becker nastoupil jako běžný vězeň, když si ovšem stěžoval na špatné místní poměry, promptně mu byla přidělena práce asistenta učitele tělesné výchovy. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby tuto práci obvykle nezískávali ostřílení mazáci.

Spoluvězni tak cítí nespravedlnost a společně s rodinami se rozhodli napsat stížnost samotnému guvernérovi.

Boris Becker chce z vězení pryč

Boris Becker si stěžoval na nedostatečné hygienické podmínky a špatnou kvalitu jídla. Nyní tak zastává práci asistenta tělesné výchovy, takže jeho pracovní náplní je učit vězně základům zdravého stravování a pohybu.

Německá tenisová hvězda se nyní nachází ve věznici kategorie C poblíž Henley-on-Thames, ráda by se však co nejdříve vrátila do Německa, kde by měla velkou naději na předčasné propuštění.

Číst
Serena Williamsová plánuje ukončit kariéru
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Tenisová legenda Boris Becker po pátečním rozsudku vydal od soudu přímo do vězení. Žádný med ho tam nečeká.

Tenis

Blížící se grandslamový tenisový turnaj Australian Open (8. - 21. 2.) nebude regulární ve smyslu férového přístupu ke všem hráčům. Alespoň si to myslí...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama