Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Dominik Kubalík jde z Chicaga do Detroitu

Český hokejový útočník Dominik Kubalík sice neprodloužil smlouvu s Chicagem, ale dlouho na ocet nezůstal. Jeho novou štací bude Detroit.

Dominik Kubalík
Dominik Kubalík putuje na listinu nechráněných volných hráčů. / Zdroj: ČRO

Dominik Kubalík s Detroitem Red Wings podepsal smlouvu na dva roky s tím, že bude pobírat roční plat ve výši 2,5 milionu dolarů.

Nadějný střelec se v Detroitu přidá ke dvěma českým hráčům – Filipu Hronkovi a Jakubu Vránovi.

Kubalík je obětí přestavby týmu

Kubalík v uplynulé sezóně zapsal 32 kanadských bodů (15 branek a 17 asistencí). Celkem má v NHL na kontě 202 zápasů a 116 kanadských bodů (62+54).

Chicago v uplynulé sezóně znovu nepostoupilo do play-off a rozhodlo se pro přestavbu kádru. Kubalíkův odchod je tak pouze jednou z mnoha personálních změn.

Číst
Jaromír Jágr v diskuzi zadupal do země fanouška, který zapochyboval o kvalitě starších hokejistů
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Český hokejový útočník Dominik Kubalík nejspíše skončí v Chicagu Blackhawks a poputuje na listinu nechráněných volných hráčů.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama