Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

mehdi-taremi-gol
Mehdi Taremi vyhrál anketu o gól roku. / Zdroj: The San Diego

Nejlepším gólem sezóny byla zvolena nádherná trefa nůžkami Mehdiho Taremiho ve čtvrtfinálové odvetě Ligy mistrů proti Chelsea.

Mehdi Taremi střelou přes hlavu zajistil svému Portu vítězství 1:0, protože však Chelsea první zápas vyhrála 2:0, k postupu to nestačilo.

Vítězná trefa íránského fotbalisty dostala téměř 1/3 ze všech 600 hlasujících, kteří se do ankety zapojili.

Gól roku – druhé místo pro Insigneho, třetí pro Roofeho

Na druhém místě se umístila trefa Lorenza Insigneho ze čtvrtfinále EURO 2020 proti Belgii. Při této trefě si Insigne navedl míč kousek před velké vápno a pak z pravé strany obstřelil brankáře.

Třetí místo obsadil Kemar Roofe z Glasgow Rangers, který dal v utkání Evropské ligy proti Standardu Lutych gól ještě z větší vzdálenosti než Patrik Schick.

Číst
UEFA chystá další soutěž fotbalových klubů
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Unie evropských fotbalových asociací UEFA podle všeho plánuje zavedení nové soutěže fotbalových klubů. 

Fotbal

Unie evropských fotbalových reprezentacích (UEFA) přemýšlí o tom, že by fanouškům zpestřila léto a uspořádala nový předsezónní turnaj.

Fotbal

V oblasti fotbalových agentů u nás nejspíše nenajdeme známější tvář než je ta Pavla Pasky. Paskův International Sport Managment třímá ve svém portfoliu opravdu...

Fotbal

Zimu stráví na druhém místě tabulky kanonýrů Bundesligy. Je tahounem Leverkusenu, který by si v případě, že by sezona byla ukončena nyní, zajistil postup...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama