Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Bývalá excelentní tenistka Maria Šarapová porodila syna

Bývalá ruská tenisová hvězda Maria Šarapová porodila syna. Oznámila to na svém instagramovém účtu.

šarapová-dítě
Tuto fotku Maria Šarapová umístila na svůj instagramový účet.

Maria Šarapová si kariéru nechala zkazit dopingovým skandálem, po němž už nedokázala navázat na své předchozí výkony. Místo tenisu se tak pustila do vytváření rodiny.

Šarapová a její vzkaz

Ruská tenistka, která dlouhodobě žije v USA, svého syna pojmenovala Teodor.

Pětatřicetiletá tenistka oznámení o narození synka doprovodila tímto komentářem: „Nejkrásnější, nejzodpovědnější a nejbáječnější dárek, který si naše malá rodina mohla přát“.

Oznámení pak doplnila také fotografií:

Číst
Serena Williamsová plánuje ukončit kariéru
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Bývalý světová tenisová jednička Maria Šarapová na svém instagramovém účtu oznámila, že čeká miminko. Ruská tenistka, která se s kariérou rozloučila především kvůli dopingovému...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama