Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Markéta Vondroušová řekla své ano, svatební polibek dostala na tenisovém kurtu

Tenistka Markéta Vondroušová se vdala. Svatební obřad třiadvacetileté finalistky Roland Garrros v roce 2019 proběhl v zahradách hotelu Chateau Mcely.

vondroušová-šimek
Markéta Vondroušová řekla své ano. / Zdroj: Instagram

Manželem Markéty Vondroušové se stal dlouholetý přítel Štěpán Šimek. Svatební polibek stříbrná medailistka z OH ve dvouhře z Tokia dostala na antukovém kurtu.

Svatební fotografie ze svatby Markéty Vondroušové najdete na instagramovém účtu jejího nového manžela. Vodroušová pod ně napsala: „Šimkovi“.

Vondroušová je po operaci

Vondroušová v tenisové kariéře neprožívá nejlepší období. V květnu podstoupila operaci zápěstí a od té doby k zápasu nenastoupila.

Maximem Markéty Vondroušové je 14. místo WTA. Ve své kariéře se dostala 5krát do finále, z toho pouze jedenkrát slavila vítězství – na turnaji ve švýcarském Bielu v roce 2017.

Číst
Serena Williamsová plánuje ukončit kariéru
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová prožívá nádherné období. Na Olympijských hrách v Tokiu brala stříbrnou medaili, díky níž zavřela pusu hojnému počtu lidí, kteří o...

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama