Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Video: Cyklista spadl do rokle, pak skončil v TOP 10

Tomuhle videu se špatně věří, respektive těžko se věří tomu, že hlavní aktér z nehody vyvázl bez zranění a ještě dokázal dojet v TOP 10.

Mattias-Skjelmos-cyklista
Dánská cyklista spadl do rokle. Ani to mu nezabránilo dojet mezi TOP 10. / Zdroj: AEM

Cyklistický závod kolem Katalánska má letos už jednu šílenou událost, to když po dojezdu první etapy zkolaboval Sonny Colbrelli, evropský šampion.

Neštěstí mohlo pokračovat během níže natočeného incidentu, při hlavním aktérovi však nejspíše stáli všichni svatí.

Co se s cyklistou stalo?

Dánský cyklista Mattias Skjelmos ztratil kontrolu nad kolem, přepadl přes hrazení a zřítil se do několik metrů hluboké rokle. To se mu naštěstí nestalo osudným.

Cyklista se z rokle vyšplhal sám a pak se dožadoval náhradního kola. Když mu ho jeho tým poskytl, rychle na něj naskočil a následně dokázal finišovat mezi deseti nejlepšími hráči. Že by náhlý příliv adrenalinu?

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Box

Boxerský zápas mezi Musou Yamakem a Hamzou Wanderou dopadl tím nejhorším možným způsobem.

Fotbal

Na oslavu 31. narozenin připravil francouzský tým N'Golo Kantemu speciální dort - a jeho typicky plachá a zdrženlivý reakce je fakt k nezaplacení.

Fotbal

Česká ženská fotbalová reprezentace před pár dny odehrála zápas proti Islandu v rámci SheBelieves Cupu v americkém Carsonu. Zápas sice nevyhrála, nicméně i tak...

Fotbal

Pakliže si vzpomenete na Roberta Carlose, automaticky vám na mysli vyvstane také tenhle neuvěřitelný gól.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama