Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Christian Eriksen nemůže hrát za Inter Milán dokud se nezbaví defibrilátoru

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

christian-eriksen
Christian Eriksen si v Itálii už nezahraje. / Zdroj: Serie A

Christianovi Eriksenovi, kterého na hřišti zdravotníci “nahodili” až za pomoci defibrilátoru, byl po incidentu voperován defibrilátor. To se ovšem neslučuje s pravidly nejvyšší italské fotbalové ligy.

Eriksen se vzhledem k tomu nemůže vrátit do svého mateřského klubu Interu Milán, ale musí hledat nové působiště. Podle zahraničních deníků na nejvyšší úrovni nemá moc možností.

V současné chvíli se jako nejschůdnější jeví přestup do nejvyšší nizozemské fotbalové ligy, kde už hráč s defibrilátorem hraje. Zdali však v Eredivisie Eriksen skutečně najde práci není zřejmé.

Christian Eriksen na EURO 2020 sledoval své spoluhráče pouze v televizi. Dánové i přes dva prohrané zápasy v základní skupině nakonec postoupili do vyřazovací části a následně se propracovali až do semifinále, kde prohráli s Anglií po hodně sporadické penaltě.

  Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

Fotbal

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

EURO

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama