Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Christian Eriksen nemůže hrát za Inter Milán dokud se nezbaví defibrilátoru

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

christian-eriksen
Christian Eriksen si v Itálii už nezahraje. / Zdroj: Serie A

Christianovi Eriksenovi, kterého na hřišti zdravotníci „nahodili“ až za pomoci defibrilátoru, byl po incidentu voperován defibrilátor. To se ovšem neslučuje s pravidly nejvyšší italské fotbalové ligy.

Eriksen se vzhledem k tomu nemůže vrátit do svého mateřského klubu Interu Milán, ale musí hledat nové působiště. Podle zahraničních deníků na nejvyšší úrovni nemá moc možností.

V současné chvíli se jako nejschůdnější jeví přestup do nejvyšší nizozemské fotbalové ligy, kde už hráč s defibrilátorem hraje. Zdali však v Eredivisie Eriksen skutečně najde práci není zřejmé.

Christian Eriksen na EURO 2020 sledoval své spoluhráče pouze v televizi. Dánové i přes dva prohrané zápasy v základní skupině nakonec postoupili do vyřazovací části a následně se propracovali až do semifinále, kde prohráli s Anglií po hodně sporadické penaltě.

Číst
Fotbalový útočník Turay nemohl na svatbu kvůli svému angažmá
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Inter Milán ve středu prohrál na hřišti Boloni 1:2. Milánský celek kvůli této prohře může přijít o titul. 

Fotbal

Christian Eriksen se v pondělí 14. února 2022 vrátil do akce v přátelském zápase Brentfordu proti Southend United XI. 

Fotbal

Je to již téměř sto let, co byl postaven jeden z nejikoničtějších stadionů na světě. Nyní, zdá se, je u konce historie stadionu Giuseppeho...

Fotbal

Italský fotbalový klub a dánský záložník Christian Eriksen se dohodli na rozvázání smlouvy.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama