Connect with us

Ahoj, co hledáte?

E-sports

Jak se hraje esport CS:GO a kde sledovat Tipsport CS:GO Bratislava?

Největší svého druhu na česko-slovenské esportové scéně! Tipsport CS:GO Bratislava je první ze čtyřdílné série, která vyvrcholí v listopadu 2022.

Jak se hraje CS:GO a kde sledovat Tipsport CS:GO Bratislava?
Zdroj: Yzone.sk

Tipsport je generálním partnerem tohoto republikového šampionátu, kterého se účastní i slovenské a další zahraniční týmy. Vsaďte si, sledujte všechny zápasy exkluzivně na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma na první sázky!

Jak se hraje CS:GO?

A co, že to ten Counter-Strike vůbec je? Jedná se o počítačovou hru, konkrétně střílečku z pohledu první osoby. V CS:GO existuje několik různých módů, nejpopulárnější z nich se nazývá competitive a právě v něm probíhá i tento turnaj. Na jedné ze spousty variabilních map se utkají dva pětičlenné týmy – protiteroristická jednotka a teroristé, kteří mají za úkol v časovém limitu položit a nechat vybouchnout bombu na jednom ze dvou označených míst na mapě, nebo zneškodnit všech pět hráčů soupeře. Ti mají za úkol jim v tom zabránit.

Nedílnou součástí hry je i ekonomika. Za jednotlivá kola totiž hráči mohou dostávat peníze, které pak investují do vybavení. Každá mapa se hraje na dva poločasy, přičemž každý z nich trvá 15 kol. Po každém se jednomu z týmů přičte bod, podle toho, jak dané kolo skončilo. Vyhrává ten tým, který jako první nasbírá 16 bodů. Při remíze 15:15 je na řadě prodloužení.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Čtěte také: Jak sázet na Counter-Strike?

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Fotbal

Zdá se, že o pozici hlavního sponzora nejvyšší fotbalové ligy u nás svedou souboj dvě největší tuzemské sázkové kanceláře. Dlouholetý hlavní sponzor Fortuna totiž...

Hokej

Začátek turnaje, který historie nepamatuje. Šampionát v ledním hokeji ještě neběží ani týden a již má na kontě více překvapivých výsledků, než kolik se...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama