Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Kempný se do Extraligy vracet nebude. Podepsal smlouvu s Krakeny

Michalovi Kempnému v NHL skončil kontrakt s Washington Capitals a spekulovalo se, že se vrátí do Extraligy. Na to ovšem nedojde.

michal-kempný
Michal Kempný i v příštím roce bude působit v NHL. / Zdroj: CNN Prima News

Kempný nakonec podepsal jednocestnou smlouvu s nováčkem ligy Seattle Krakens.

Vítěz Stanley Cupu z roku 2018 by podle zpráv ze serveru capfriendly.com měl pobírat plat ve výši 750 tisíc dolarů.

Michal Kempný a jeho kariéra v NHL

Bronzový medailista z letošního Mistrovství světa ve Washington Capitals působil 4 roky. Do NHL přišel jako nedraftovaný hráč z Omsku.

Kempný má v NHL odehráno 247 zápasů. V nich si připsal 63 kanadských bodů (15 gólů a 48 asistencí). Kromě Washingtonu Capitals si zahrál také za Chicago Blackhawks.

Číst
Salák léčí problémy se zády u šamana a vzbuzuje údiv u širokého publika
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Český hokejový útočník Dominik Kubalík nejspíše skončí v Chicagu Blackhawks a poputuje na listinu nechráněných volných hráčů.

Hokej

Ruský útočník Jevgenij Malkin se po dlouhém napínání a těsně před blížícím se vstupem na trh s volnými hráči domluvil s Pittsburghem na podepsání...

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Hokej

Cassidy, který byl v roce 2020 oceněný Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL, byl "nezaměstnaný" pouhých 8 dní. 

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama