Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Jezdec Red Bullu se prý vyjadřoval rasisticky. Byl suspendován

Záložní jezdec Red Bullu Jüri Vips má velký problém. Kvůli podezření z rasismu byl suspendován.

red-bull-vips
Mladý estonský pilot Vips je podezřelý z rasismu. / Zdroj: Today Times

Jednadvacetiletý Estonec závodí ve Formuli 2. Záložní pilot také rád hraje videohry a právě kvůli nim, respektive při nich měl z úst vypustit nepřístojná slova.

Zahraniční média uvádějí, že Vips na platformě Twitch během hraní videohry vypustil z pusy slovo „negr“. A to je v poslední době považováno za nepřístojné.

Red Bull okamžitě vydal prohlášení, v němž se proti slovům mladého pilota distancuje. Zároveň uvedl, že po dobu vyšetřování případu bude Vips suspendován.

Vips se tedy nyní nesmí účastnit žádných týmových aktivit. Pozastaven mu byl také plat, který mu bude v případě prokázání neviny doplacen.

Číst
Velkou cenu Francie F1 opanoval Verstappen. Mercedes se stále zlepšuje
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Motosport

Ať už jste fanoušky italské stáje Ferrari nebo ne, pohled na odstupivšího Charlese Leclerca z Velké ceny Ázerbájdžánu musel dojmout každého. Monopost Ferrari, ze...

Motosport

Fanoušci Charlese Leclerca museli být po dojetí nedělní Velké ceny Monaka zklamaní. Nejen fakt, že závod zpozdil a velmi ovlivnil déšť, ale také to,...

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Teprve 19letý britský fotbalový fanoušek si půjde sednout do vězení za to, že po finále uplynulého EURO rasisticky urážel Marcuse Rashforda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama