Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Čtyřiadvacetihodinový závod horských kol „Jihlavská MTB“ se jela již podesáté. Bohužel oslavy „výročí“ byly velmi smutné.

Závodění nepřežil slovenský závodník Marian Kiss, který v závodě upadl a utržil těžká zranění. Po převozu do nemocnice bohužel zemřel.

Pořadatelé popřáli upřímnou soustrast

Pořadatelé na stránkách závodu uvádějí: „S bolestí v srdci si dovolujeme oznámit, že Marian Kiss (SVK), který se vážně zranil při Jihlavské 24 MTB, zemřel.“

„Přestože se Marianovi dostalo okamžité a odborné první pomoci od přítomných závodníků i pořadatelů, a následně od přivolané záchranné služby, dnes nás, i přes maximální snahu a péči lékařů, bohužel opustil. Jsou věci, na které se nedá připravit, na smrt závodníka, kamaráda. Jsme velmi zarmouceni. Vyjadřujeme upřímnou soustrast Marianově rodině a blízkým. Čest jeho památce!“ se v oznámení dále píše.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Rozhodčí v Salvadoru zemřel na vnitřní krvácení po napadení hráčů a fanoušků za to, že ukázal červenou kartu.

Box

Tragické obavy se naplnily. Jihoafrický boxer Simiso Buthelezi, který během zápasu o titul lehké váhy bojoval s duchy, po převozu do nemocnice zemřel.

Box

Boxerský zápas mezi Musou Yamakem a Hamzou Wanderou dopadl tím nejhorším možným způsobem.

Box

Boxerský turnaj v Jakartě přinesl neuvěřitelné neštěstí, když jeden z boxerů po tvrdém knockoutu zemřel.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama