Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

José Mourinho se stal hlavní postavou žádosti o ruku

José Mourinho se se svým týmem AS Řím vydal na soustředění do svého rodného Portugalska. A tam zažil něco, co se mu v minulosti ještě nepovedlo.

josé-mourinho
José Mourinho poslední vítězství AS Řím slavil jako malé dítě. / Zdroj: Football Italia

José Mourinho je kontroverzní trenér, který je znám také tím, že neskrývá emoce. Nedávno například oplakal postup svého týmu do finále Konferenční ligy. Nyní se taktéž stal součástí velice dojemného okamžiku.

Stalo se to takto. Mourinho byl po tréninku odchycen jedním z fanoušků, který ho požádal o fotografii. Spokojený trenér s tím neměl žádný problém. Teprve poté však přišel ještě jeden netradiční požadavek.

José Mourinho svědkem romantické události

Po fotografování je vidět, jak Mourinho chce odejít a fanoušek ho opětovně povolává k sobě. Následně poklekne před svou přítelkyni a požádá ji o ruku.

Fanouškova přítelkyně pod tíhou okamžiku samozřejmě řekne „Ano“.

Číst
Italská policie se zbraněmi v ruce zadržela fotbalistu, jednalo se o omyl
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

José Mourinho má za sebou další extatické vystoupení. Ilustrační videa nyní plní prostor sociálních sítí.

Fotbal

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

Fotbal

Byl jednu dobu vůbec nejdražším fotbalistou historie. Když v srpnu 2013 přestoupil z Tottenhamu do Realu Madrid za bezmála 100 milionů eur, překonal tehdejší rekord Cristiana...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama