Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Slavný rapper „ojel“ svou přítelkyni na zápase NHL, soutěž se snaží zbavit důkazů

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo vzápětí, se chlubit moc nechtějí.

kodak-black-rapper
Kodak Black údajně ojel svou přítelkyni přímo v hledišti při zápase NHL. / Zdroj: Daily Hive

Jak dokazují záběry, které se rychlostí světla šíří po sociálních sítích, rapper si to během zápasu v hledišti rozdal se svou přítelkyní.

Video se sexuálními hrátkami, ze kterého je jasně patrné, že Kodak Black to své snědé blondýnce dělal zezadu, se ovšem vedení soutěže moc nelíbí. NHL se tak všemi dostupnými způsoby snaží videa zbavit. To se jí ovšem nedaří.

Užil si rapper sexu?

Podle jiných záběrů rapperova přítelkyně, která je známá pod přezdívkou Essence, pouze „twerkuje“. I takové twerkování však vypadá hodně žhavě. Ostatně posuďte sami. Obě videa jsou k dispozici níže.

Florida ve zmiňovaném zápase zvítězila 5:2, nicméně z daného zápasu radost mít asi nebude.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Číst
Syn ruského oligarchy je novým trenérem Petrohradu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Hokej

Ruská ofensivní hvězda Alexander Ovečkin z Washingtonu, která nedávno vytvořila rekord 275 gólů vstřelených v přesilových hrách, se ztrapnila neskutečným zákrokem.

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Hokej

Tak na tenhle gól se bude vzpomínat ještě dlouho! Překvapil úplně každého, nejen brankáře!

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama