Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Nigerijský fotbalový pohár byl podplacený a hráči se za to ani nestyděli

Ve finále nigerijského fotbalového poháru Ogun State FA Cup vybuchla bomba. Ta korupční.

nigerijský-pohár
Nigerijský pohár přinesl korupční skandál. / Zdroj: iDnes.cz

Do finále nigerijského poháru se probojovaly týmy Remo Stars a Ijebu United, což slibovalo poměrně napínavou podívanou. Místo toho jsme se dočkali korupčního skandálu nebývalých rozměrů.

Žádný z týmu v základní hrací době nedokázal dát gól a tak se zápas dostal až na penalty. Tam se však začaly dít přímo nepochopitelné věci.

V poháru se děly věci

Debaty o podplacení zápasu vzbudila už první penalta, kdy se hráč rozběhl a kopl míč do brány tak nezaujatým způsobem, že se v hlavě okamžitě objevila otázka: „A chtěl tu branku vůbec trefit“. Ještě podivnější pak bylo, že brankář na tak neškodnou penaltu ani nezareagoval.

Vrcholem pomyslného ledovce však byla následující penalta, kdy se ke kopu rozběhl hráč z druhého týmu a míč zakopl naprosto nesmyslně někam k rohovému praporku. Rozhodčí na tuto střelu ani nedokázal zareagovat a otočit se v jejím směru.

Video obou penalt koluje po sociálních sítích, kde budí nebývale silné emoce.

Číst
José Mourinho se stal hlavní postavou žádosti o ruku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Fotbalový útočník Marek Vintr se dopustil sázkového podvodu. Etická komise Fotbalové asociace ČR mu za to vyměřila trest v podobě zákazu činnosti na 18...

Hokej

Neuvěřitelná věc se odehrála v amatérské hokejové lize United States Premier Hockey League (USPHL). Když rozhodčí jednomu z hráčů písknul přestupek, ten to neunesl...

Fotbal

Dříve elitní fotbalový útočník, dnes ostuda celého brazilského fotbalu. Tak by se ve zkratce dal shrnout osud Robinha.

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama