Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Dominik Kubalík končí v Chicagu Blackhawks a je bez angažmá

Český hokejový útočník Dominik Kubalík nejspíše skončí v Chicagu Blackhawks a poputuje na listinu nechráněných volných hráčů.

Dominik Kubalík
Dominik Kubalík putuje na listinu nechráněných volných hráčů. / Zdroj: ČRO

Dominik Kubalík v Chicagu Blackhawks strávil celou dosavadní kariéru NHL, letos mu zde ovšem končí kontrakt a Blakhawks se ho rozhodli neprodloužit.

V uplynulé sezóně Kubalík nastoupil v 78 zápasech a zapsal celkem 32 kanadských bodů (15 branek + 17 asistencí).

V NHL Kubalík odehrál celkem 202 zápasů a zapsal bilanci 116 kanadských bodů (62+54).

Kubalík ještě může prodloužit

Blackhawks se po další nevydařené sezóně pravděpodobně pustili do kompletní přestavby týmu. Kubalíkovo angažmá v klubu je sice ještě možné, stejně tak se ovšem český snajpr může stěhovat do jiného klubu.

Číst
Kempný se do Extraligy vracet nebude. Podepsal smlouvu s Krakeny
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Michalovi Kempnému v NHL skončil kontrakt s Washington Capitals a spekulovalo se, že se vrátí do Extraligy. Na to ovšem nedojde.

Hokej

Český hokejový útočník Dominik Kubalík sice neprodloužil smlouvu s Chicagem, ale dlouho na ocet nezůstal. Jeho novou štací bude Detroit.

Hokej

Ruský útočník Jevgenij Malkin se po dlouhém napínání a těsně před blížícím se vstupem na trh s volnými hráči domluvil s Pittsburghem na podepsání...

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama