Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

David Pastrňák se dostává na pulty supermarketů. „Pasta“ je nyní obchodní značkou

Na pulty amerických supermarketů se dostávají těstoviny s názvem „Pasta“ a obrázkem Davida Pastrňáka, kterému se právě „Pasta“ přezdívá.

pasta-pasta-pastrnak
David Pastrňák uvedl těstoviny s jeho jménem. / Zdroj: NHL

„Pasta“ se Davidovi Pastrňákovi přezdívá dlouhé roky kvůli tomu, že zbožňuje italské těstoviny (v angličtině „pasta“) s boloňskou omáčkou. Tento pokrm si dává klidně i několikrát týdně, přičemž se jedná o jeho oblíbený pokrm také před zápasy.

Těstoviny s názvem „Pasta pasta“ a obrázkem Davida Pastrňáka v dresu Bruins se budou prodávat v obchodním řetězci Stop & Shop za blíže nespecifikovanou cenu.

Pasta na dobré účely

Součástí dohody je, že do prodeje půjde také speciální limitovaná edice penne za 88 centů. Cenovka samozřejmě odkazuje na číslo dresu Davida Pastrňáka.

Výtěžek z prodeje speciální edice půjde na podporu výzkumu rakoviny u dětí v institutu Farber.

K této skutečnosti česká hokejová hvězda uvedla: „Chtěl jsem využít pozice, jakou mám. Pro mě je to maličkost, a přitom můžu hodně pomoct. A já jsem chtěl být nápomocen, obzvlášť, když jde o děti“.

Těstoviny mají opravdu slušivý obal. Mrkněte na něj:

Číst
Český hokejista Petr Vrána našel náhradu za utonulou manželku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Hokej

Cassidy, který byl v roce 2020 oceněný Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL, byl "nezaměstnaný" pouhých 8 dní. 

Hokej

Komisionář zámořské hokejové soutěže NHL Gary Bettman uvedl, že ruští hokejisté se mohou zúčastnit draftu NHL.

Hokej

Jihlavského rodáka Davida Ritticha a jeho Nashville Predators překvapil bizarní gól. Predátoři na ledě Lavin nakonec stejně zvítězili.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama