Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Krejčí jedná s Bostonem o návratu do NHL

Manažer Boston Bruins prozradil, že je v neustálém kontaktu s Davidem Krejčím a jedná s ním o návratu do NHL.

PŘESTUPOVÁ BOMBA! DAVID KREJČÍ SE VRACÍ DO OLOMOUCE!
PŘESTUPOVÁ BOMBA! DAVID KREJČÍ SE VRACÍ DO OLOMOUCE! (zdroj: HC Olomouc)

David Krejčí v poslední má příjemné starosti. Kromě odchodu do důchodu a možném prodloužení kontraktu v Olomouci totiž dostal nabídku také z Boston Bruins.

Šestatřicetiletý hráč pravděpodobně zaujal na Mistrovství světa v hokeji, kde společně s výběrem České republiky dosáhl na bronz. Nutno podotknout, že v tomto úspěchu hrál obrovskou roli.

Krejčího chce i Pastrňák

Don Sweeney by si ho do Bostonu očividně přál. Na otázku, zdali je ve hře návrat Krejčího do Bostonu uvedl: „Jsem s ním a jeho agenty v kontaktu. Tráví teď hodně času s rodinou a rozmýšlí se, co udělat. Rozhovory ale proběhly dobře, mám z toho dobrý pocit. Teď jde jen o to, kdy se David nakonec rozhodne a jestli my budeme tím místem, kam zamíří“.

Je velmi pravděpodobné, že do Bostonu si ho nepřeje pouze samotný manažer, ale také hvězdný útočník David Pastrňák, jeho dlouholetý kamarád. Pastrňák se v tomto ohledu nechal slyšet, že se svého o 10 let staršího kolegu pokusí k návratu do zámoří přemluvit.

Číst
Kempný se do Extraligy vracet nebude. Podepsal smlouvu s Krakeny
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Na pulty amerických supermarketů se dostávají těstoviny s názvem "Pasta" a obrázkem Davida Pastrňáka, kterému se právě "Pasta" přezdívá.

Fotbal

Hvězda NHL David Pastrňák se po prodělaném letním hororu, kdy se svou švédskou partnerkou přišli o syna, vrací do normálního života. O víkendu byl...

Hokej

Je to oficiální! Elitní hokejový centr David Krejčí se po dvaceti letech vrací zpět do rodného klubu.

Hokej

Švédsko, které v posledních letech MS v hokeji hned několikrát vyhrálo, a které do tohoto šampionátu vstupovalo jako jeden z hlavních favoritů na zisk zlatých medailí, volá...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama