Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Legendární MotoGP závodník Valentino Rossi oznámil konec profesionální kariéry

Valentino Rossi, světoznámý MotoGP závodník, oznámil, že na konci sezóny pověsí své motocyklové boty na hřebík.

valentino-rossi
Valentino Rossi odjede svůj poslední půl rok v MotoGP. / Zdroj: Marca

Valentino Rossi svůj záměr opustit profesionální motocyklové závody oznámil během tiskové konference v Rakousku.

„Řekl jsem si, že rozhodnutí pro příští rok udělám po letní přestávce, a rozhodl jsem se na konci sezóny skončit“, řekl Rossi.

„Toto bohužel bude moje poslední polovina sezóny v roli MotoGP závodníka a je to velice obtížný, smutný moment, protože je velmi těžké vědět, že příští rok budu bez závodění“, ještě dodal.

Valentino Rossi se stal legendou

Valentino Rossi v prostředí závodních motorek strávil dlouhých 26 let, velkou část z nich potom na nejvyšší úrovni. Také proto se stal synonymem pro závodění MotoGP. Za půl roku to však bude už jenom historie.

Nadcházející plány Valentina Rossiho zatím nejsou známy, je ovšem dost možné, že v MotoGP zůstane na nějaké jiné pozici.

Číst
Red Bull se vzdaluje a Ferrari má vážný problém
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Motosport

Bláznivou MotoGP v Rakousku získal pro domácí značku jihoafrický motocyklista Brad Binder. Druhé vítězství v nejvyšší kubatuře si připsal především díky riskatní taktice v...

Motosport

První místo na startovním roštu v nizozemském Assenu bylo vyhrazeno Mavericku Viňalesovi, který údajně podepsal s Aprilií a od příštího roku by měl opustit Yamahu. Viňales...

Motosport

Velká cena Katalánska se opět jela za přítomnosti diváků, domácí závodníci však trofej nad hlavu nezvedli.

Motosport

Velkou cenu Itálie poznamenala smrtelná nehoda mladičkého švýcarského jezdce Dupasquiera, závod MotoGP tak začínal minutou ticha.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama