Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Legendární MotoGP závodník Valentino Rossi oznámil konec profesionální kariéry

Valentino Rossi, světoznámý MotoGP závodník, oznámil, že na konci sezóny pověsí své motocyklové boty na hřebík.

valentino-rossi
Valentino Rossi odjede svůj poslední půl rok v MotoGP. / Zdroj: Marca

Valentino Rossi svůj záměr opustit profesionální motocyklové závody oznámil během tiskové konference v Rakousku.

“Řekl jsem si, že rozhodnutí pro příští rok udělám po letní přestávce, a rozhodl jsem se na konci sezóny skončit”, řekl Rossi.

“Toto bohužel bude moje poslední polovina sezóny v roli MotoGP závodníka a je to velice obtížný, smutný moment, protože je velmi těžké vědět, že příští rok budu bez závodění”, ještě dodal.

Valentino Rossi se stal legendou

Valentino Rossi v prostředí závodních motorek strávil dlouhých 26 let, velkou část z nich potom na nejvyšší úrovni. Také proto se stal synonymem pro závodění MotoGP. Za půl roku to však bude už jenom historie.

Nadcházející plány Valentina Rossiho zatím nejsou známy, je ovšem dost možné, že v MotoGP zůstane na nějaké jiné pozici.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Bláznivou MotoGP v Rakousku získal pro domácí značku jihoafrický motocyklista Brad Binder. Druhé vítězství v nejvyšší kubatuře si připsal především díky riskatní taktice v...

Motosport

První místo na startovním roštu v nizozemském Assenu bylo vyhrazeno Mavericku Viňalesovi, který údajně podepsal s Aprilií a od příštího roku by měl opustit Yamahu. Viňales...

Motosport

Velká cena Katalánska se opět jela za přítomnosti diváků, domácí závodníci však trofej nad hlavu nezvedli.

Motosport

Velkou cenu Itálie poznamenala smrtelná nehoda mladičkého švýcarského jezdce Dupasquiera, závod MotoGP tak začínal minutou ticha.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama