Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

V Assenu byl nejrychlejší Quartararo

První místo na startovním roštu v nizozemském Assenu bylo vyhrazeno Mavericku Viňalesovi, který údajně podepsal s Aprilií a od příštího roku by měl opustit Yamahu. Viňales však záhy po startu o své prvenství přišel ve prospěch Quartarara, toho však brzy předjel zase Bagnia.

motogp-dutch-gp-2021-race-winn-2
Zdroj: Motorsport

Marc Marquéz startoval sice až na chvostu závodu, ovšem do konce prvního kola mu již patřila 11. příčka. Nakonec Marquezovi patřila 7. příčka.

Quartararo s Bagniou se během závodu ještě dvakrát vystřídali na první pozici, cílovou čáru však nakonec jako první přejel Quartararo. Bagnaia se nakonec umístil až na šesté pozici, druhý byl Maverick Viňales a třetí Joan Mir.

Moto 2 vyhrál Raul Fernandez, který do závodu startoval jako první. Na druhém místě skončil Remy Gardner a třetí pak dojel Augusto Fernandez.

V Moto 3 si pro výhru dojel Dennis Foggia, druhý se umístil Sergio Garcia a třetí potom Romano Fenati.

Čtěte také: Kompletní výsledky Assen

  Jatka v Maďarsku vyhrál Ocon, Hamilton doháněl špatné rozhodnutí na startu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Velká cena Katalánska se opět jela za přítomnosti diváků, domácí závodníci však trofej nad hlavu nezvedli.

Motosport

Velkou cenu Itálie poznamenala smrtelná nehoda mladičkého švýcarského jezdce Dupasquiera, závod MotoGP tak začínal minutou ticha.

Motosport

Z pohledu českých fanoušků je největší událostí právě uplynulé Velké ceny Francie pořadí ve třídě Moto 3, kde jako druhý dojel český závodník Filip...

Motosport

Dnes byl na programu třetí závodu seriálu motocyklových závodů MotoGP. Včerejší kvalifikace dopadly zajímavě, proto se mnoho zraků upíralo právě k dnešním závodům. Jak...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama