Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

V Assenu byl nejrychlejší Quartararo

První místo na startovním roštu v nizozemském Assenu bylo vyhrazeno Mavericku Viňalesovi, který údajně podepsal s Aprilií a od příštího roku by měl opustit Yamahu. Viňales však záhy po startu o své prvenství přišel ve prospěch Quartarara, toho však brzy předjel zase Bagnia.

motogp-dutch-gp-2021-race-winn-2
Zdroj: Motorsport

Marc Marquéz startoval sice až na chvostu závodu, ovšem do konce prvního kola mu již patřila 11. příčka. Nakonec Marquezovi patřila 7. příčka.

Quartararo s Bagniou se během závodu ještě dvakrát vystřídali na první pozici, cílovou čáru však nakonec jako první přejel Quartararo. Bagnaia se nakonec umístil až na šesté pozici, druhý byl Maverick Viňales a třetí Joan Mir.

Moto 2 vyhrál Raul Fernandez, který do závodu startoval jako první. Na druhém místě skončil Remy Gardner a třetí pak dojel Augusto Fernandez.

V Moto 3 si pro výhru dojel Dennis Foggia, druhý se umístil Sergio Garcia a třetí potom Romano Fenati.

Čtěte také: Kompletní výsledky Assen

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Bláznivou MotoGP v Rakousku získal pro domácí značku jihoafrický motocyklista Brad Binder. Druhé vítězství v nejvyšší kubatuře si připsal především díky riskatní taktice v...

Motosport

Valentino Rossi, světoznámý MotoGP závodník, oznámil, že na konci sezóny pověsí své motocyklové boty na hřebík.

Motosport

Velká cena Katalánska se opět jela za přítomnosti diváků, domácí závodníci však trofej nad hlavu nezvedli.

Motosport

Velkou cenu Itálie poznamenala smrtelná nehoda mladičkého švýcarského jezdce Dupasquiera, závod MotoGP tak začínal minutou ticha.

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama