Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Olympijský tým má problém – coronavirus

Nejdříve byl koronavirus detekován u jednoho členů realizačního týmu. Posléze ale přišel druhý problém! Beach volejbalista Perušič je taktéž pozitivní, a co již může velmi významně zamíchat kartami! Naši beach volejbalisté totiž měli být jednou z medailových nadějí.

Olympijský tým má problém - coronavirus
Ondřej Perušič | zdroj: isport.blesk.cz

Bude Ondřej Perušič startovat?

To je otázka, na kterou v současné době nikdo nezná odpověď. Perušič měl spolu se svým parťákem za pár dní nastoupit k prvnímu zápasu olympijského turnaje v becah volejbalu. Na to, že je nakažený se přišlo až díky provedenému PCR testu, protože český reprezentant neměl absolutně žádné příznaky nemoci, cítil se fit.

Program plážového volejbalu

Se zprávou přišel Český olympijský tým včera, Ondřej Perušič tak musí do desetidenní karantény. První zápas, na který měli s parťákem nastoupit 26.7 tak určitě nestihne. Druhý zápas je na program o tři dny později, a ten by teoreticky odehrál mohl. V současné době se tak řeší jeho možnost nastoupit, posunout zápas a také protiepidemická opatření v týmu, aby nedošlo k nakažení dalších sportovců.

COVID-19 netrápí jen českou výpravu

V olympijské vesničce jsou taktéž další případy nakažených sportovců koronavirem. Je tak otázka, jak moc tato nemoc zasáhne do celého průběhu olympijských her, které jsou na spadnutí, začínají tento pátek. Všichni nakažení jsou pak převezeni do specializované nemocnice, která je přímo v dějišti her vybudovaná pro pozitivní sportovce.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Bizarní pohled se naskytl fanouškům ženského hokeje. V duelu základní skupiny mezi výběrem ROV a Kanadou nastoupily oba týmy s respirátory. Že něco není...

Olympiáda

Egypt projevil zájem o pořádání Letních olympijských her 2036. Mezinárodní olympijský výbor (MOV) o tom informoval egyptský ministr sportu Ašraf Sobhi. 

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Olympiáda

Běloruská atletka Cimanouská, která byla nucena opustit konání olympijských her nakonec přistála zdárně ve Varšavě. V Polsku by pak měla získat také politická azyl,...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama