Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Olympiáda

Olympijský tým má problém – coronavirus

Nejdříve byl koronavirus detekován u jednoho členů realizačního týmu. Posléze ale přišel druhý problém! Beach volejbalista Perušič je taktéž pozitivní, a co již může velmi významně zamíchat kartami! Naši beach volejbalisté totiž měli být jednou z medailových nadějí.

Olympijský tým má problém - coronavirus
Ondřej Perušič | zdroj: isport.blesk.cz

Bude Ondřej Perušič startovat?

To je otázka, na kterou v současné době nikdo nezná odpověď. Perušič měl spolu se svým parťákem za pár dní nastoupit k prvnímu zápasu olympijského turnaje v becah volejbalu. Na to, že je nakažený se přišlo až díky provedenému PCR testu, protože český reprezentant neměl absolutně žádné příznaky nemoci, cítil se fit.

Program plážového volejbalu

Se zprávou přišel Český olympijský tým včera, Ondřej Perušič tak musí do desetidenní karantény. První zápas, na který měli s parťákem nastoupit 26.7 tak určitě nestihne. Druhý zápas je na program o tři dny později, a ten by teoreticky odehrál mohl. V současné době se tak řeší jeho možnost nastoupit, posunout zápas a také protiepidemická opatření v týmu, aby nedošlo k nakažení dalších sportovců.

COVID-19 netrápí jen českou výpravu

V olympijské vesničce jsou taktéž další případy nakažených sportovců koronavirem. Je tak otázka, jak moc tato nemoc zasáhne do celého průběhu olympijských her, které jsou na spadnutí, začínají tento pátek. Všichni nakažení jsou pak převezeni do specializované nemocnice, která je přímo v dějišti her vybudovaná pro pozitivní sportovce.

  Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu musí opustit OH kvůli rasistickým poznámkám
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Katarský premiér Chálid bin Chalífa bin Abdalazíz Sání dnes oznámil, že na Mistrovství světa v Kataru, které se odehraje v roce 2022, budou mít...

Olympiáda

Start již jednou odložených olympijských her se kvapem blíží. Začátek letní olympiády je naplánován na 23. července, a to i přesto, že minimálně do...

Olympiáda

Mezinárodní olympijský výbor prodloužil zákaz všech politických gest v rámci olympiády, a to nejen na samotných stadionech, ale také na stupni vítězů. Je to...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama