Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

V NHL padl šílený gól, podepsal se pod něj slovenský hráč Erik Čerňák

Tak na tenhle gól se bude vzpomínat ještě dlouho! Překvapil úplně každého, nejen brankáře!

Zmiňovaný gól padl v zápasu mezi Tampa Bay Lightning a St. Louis Blues. Jednalo se o třetí gól Blesků, kteří vedli 3:0, ale zápas nakonec prohráli 3:4 po nájezdech.

Pod šílený gól se podepsal slovenský hráč Erik Čerňák. Ten po vhazování dostal puk od Taylora Raddyshe, popojel si na červenou čáru a rozhodl se ho poslat po mantinelu.

Jenže zatímco akce pokračovala běžným způsobem a hráči se tedy hrnuli za bránu, aby zde pokračovali ve hře, puk se od mantinelu prapodivně odrazil a zaplul za záda brankáře.

Gól nebyl vidět

Brankář puk spatřil až na poslední chvíli, kdy už se proti gólu nedalo nic dělat. A stejně tak se stalo i v případě většiny diváků. Pohyb puku byl zkrátka příliš nepředvídatelný.

Šílený gól si můžete prohlédnout na videu níže. Co na něj říkáte?

Číst
Slavný rapper "ojel" svou přítelkyni na zápase NHL, soutěž se snaží zbavit důkazů
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo...

Hokej

Ruská ofensivní hvězda Alexander Ovečkin z Washingtonu, která nedávno vytvořila rekord 275 gólů vstřelených v přesilových hrách, se ztrapnila neskutečným zákrokem.

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Hokej

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama