Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

V NHL padl šílený gól, podepsal se pod něj slovenský hráč Erik Čerňák

Tak na tenhle gól se bude vzpomínat ještě dlouho! Překvapil úplně každého, nejen brankáře!

Zmiňovaný gól padl v zápasu mezi Tampa Bay Lightning a St. Louis Blues. Jednalo se o třetí gól Blesků, kteří vedli 3:0, ale zápas nakonec prohráli 3:4 po nájezdech.

Pod šílený gól se podepsal slovenský hráč Erik Čerňák. Ten po vhazování dostal puk od Taylora Raddyshe, popojel si na červenou čáru a rozhodl se ho poslat po mantinelu.

Jenže zatímco akce pokračovala běžným způsobem a hráči se tedy hrnuli za bránu, aby zde pokračovali ve hře, puk se od mantinelu prapodivně odrazil a zaplul za záda brankáře.

Gól nebyl vidět

Brankář puk spatřil až na poslední chvíli, kdy už se proti gólu nedalo nic dělat. A stejně tak se stalo i v případě většiny diváků. Pohyb puku byl zkrátka příliš nepředvídatelný.

Šílený gól si můžete prohlédnout na videu níže. Co na něj říkáte?

Číst
Český hokejista Petr Vrána našel náhradu za utonulou manželku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Hokej

Cassidy, který byl v roce 2020 oceněný Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL, byl "nezaměstnaný" pouhých 8 dní. 

Hokej

Komisionář zámořské hokejové soutěže NHL Gary Bettman uvedl, že ruští hokejisté se mohou zúčastnit draftu NHL.

Hokej

Jihlavského rodáka Davida Ritticha a jeho Nashville Predators překvapil bizarní gól. Predátoři na ledě Lavin nakonec stejně zvítězili.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama