Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Evander Kane se po odpykání trestu za falšování dokladů bude poroučet z lavičky Sharks

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

evander-kane
Evander Kane měl zfalšovat očkovací průkaz. / Zdroj: Sports Illustrated

Problémový hokejový útočník Evander Kane byl v minulosti spojován dokonce i se sázkovými podvody. Jeho posledním prohřeškem pak bylo falšování dokladů o očkování proti koronaviru. Za něj si odpykává trest na 21 zápasů.

Po odpykání trestu by se Kane na lavičku Sharks podle zahraničních médií již neměl vrátit, protože byl umístěn na listinu volných hráčů.

Pakliže si ho z listiny volných hráčů žádný jiný tým nevybere, pro Kanea to bude znamenat jediné, bude hrát za farmářský tým San Jose Barracuda v AHL.

Kane jakožto nejproduktivnější hráč

Sharks se Evandera Kane zbavuje i přestože se v loňském roce jednalo o jeho nejlepšího střelce a nejproduktivnějšího hráče.

Evander Kane do San Jose Sharks přestoupil v roce 2018. Z jeho sedmileté smlouvy na 49 milionů dolarů má tedy odehrány teprve tři roky.

Číst
Český hokejista Petr Vrána našel náhradu za utonulou manželku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Hokej

Cassidy, který byl v roce 2020 oceněný Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL, byl "nezaměstnaný" pouhých 8 dní. 

Hokej

Komisionář zámořské hokejové soutěže NHL Gary Bettman uvedl, že ruští hokejisté se mohou zúčastnit draftu NHL.

Hokej

Jihlavského rodáka Davida Ritticha a jeho Nashville Predators překvapil bizarní gól. Predátoři na ledě Lavin nakonec stejně zvítězili.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama