Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

José Mourinho při výhře ve svém 1000. zápasu řádil jako šílenec

José Mourinho má za sebou další extatické vystoupení. Ilustrační videa nyní plní prostor sociálních sítí.

josé-mourinho
José Mourinho poslední vítězství AS Řím slavil jako malé dítě. / Zdroj: Football Italia

José Mourinho měl přes sebou 1000. zápas. Svým hráčům a spolupracovníkům však odmítal připustit, že by pro něj toto vystoupení bylo nějak důležité.

Když se ovšem jeho svěřenec El Shaarawy v poslední minutě zápasu trefil ze střední vzdálenosti a poslal AS Řím do vedení, Mourinho se vydal na sprint kolem postranní čáry, doběhl až pod kotel fanoušků. A slavil jako malé dítě.

José Mourinho přiznal strach

“Několik dní jsem sobě i týmu lhal, že 1000. zápas pro mě není důležitý, ale měl jsem neuvěřitelný strach z prohry”, uvedl Mourinho na pozápasové tiskové konferenci.

“Naštěstí jsme vyhráli. Běžel jsem jako dítě. Cítil jsem se na 12 a ne na 58 let”, ještě dodal.

Možná ještě více než výhra v 1000. zápase Mourinha lákala třetí výhra AS Řím v řadě. Díky této výhře se AS Řím dostal na první místo Serie A, což je po Mourinhově nepodařeném působení v Premier League velmi důležité pro jeho pověst.

Video, které zachycuje Mourinhův sprint, najdete níže:

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

Fotbal

Stejně jako Liga mistrů má tento týden před sebou výkop semifinále i druhé evropská soutěž Evropská liga. A ani tady nebude nouze o atraktivní...

Fotbal

Byl jednu dobu vůbec nejdražším fotbalistou historie. Když v srpnu 2013 přestoupil z Tottenhamu do Realu Madrid za bezmála 100 milionů eur, překonal tehdejší rekord Cristiana...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama