Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

José Mourinho se stal novým trenérem AS Řím a už “větrá” A tým

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

jose-mourinho-as-rim
Zdroj: Sportbible

Při podpisu smlouvy byl José Mourinho tázán mimo jiné i na jeho neuspokojivé výsledky v Premier League, především potom v Tottenhamu. José Mourinho však uvedl, že tyto výsledky nepovažuje za neúspěch. Podle něj by většina trenérů takových výsledků jako on nedokázala dosáhnout.

José Mourinho nakonec uvedl, že v AS Řím není na dovolené, ale aby zde odvedl kus práce. A jak řekl, tak udělal. S A-týmem se následně setkal na tréninkové ploše, načež si prý už stihl vyselektovat oblíbence. Celkem osm hráčů pak odeslal z tréninku rovnou domů, protože s nimi prý dále nepočítá.

Majitelé AS Řím určitě věděli, do čeho s José Mourinhem šli a tak se dá čekat, že jsou připraveni také na některé příchody. Na koho si José Mourinho myslí? To se dozvíme během pár dní. José Mourinho má s klubem podepsánu smlouvu na tři roky.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

Fotbal

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

Fotbal

Richarlison se v úvodním zápase Olympijských her v Tokiu 2021 blýsknul nádherným hatrickem, který stihl v úvodní polovině zápasu proti Německu. Svůj úspěch následně...

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama