Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Legendární hokejový brankář Henrik Lundquist ukončil kariéru

Švédský reprezentant a dlouholetý NHL brankář Henrik Lundquist na svém twitterovém účtu oznámil konec své kariéry.

henrik-lundquist
Henrik Lundquist pověsil brusle na hřebík. / Zdroj: NHL.com

Jeden z nejlepších hokejových brankářů poslední doby, který celou svou NHL kariéru odehrál v dresu New York Rangers, měl v poslední době problémy se srdcem.

Kvůli zdravotním problémům Lundquist podstoupil operaci, při níž mu byla vyměněná srdeční chlopeň, rekonvalescence však neprobíhala podle plánu a legendární brankář tak vynechal celou minulou sezónu.

Lundquist na sklonku své hokejové kariéry byl vytrejdován do Washington Capitals, jejich dres však nikdy neoblékl. A ani neoblékne.

Henrik Lundquist – budoucnost je vzrušující

Lundquist poslední zápas odchytal v srpnu 2020 v play-off, které bylo ovlivněno koronavirovou pandemií. Ve své bohaté kariéře nikdy nezískal Stanley Cup, přesto mu však nelze upřít, že patříval k těm nejlepším.

„Dlouhých 30 let jsem zasvětil hokeji… nyní je čas na to začít novou kapitolu. Budoucnost je vzrušující“, napsala hokejová hvězda na svém twitterovém účtu. Své budoucí plány však více nerozvedla.

Číst
Celá NHL se směje Ovečkinovi za tenhle nepovedený pokus o zrušení soupeře!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo...

Hokej

Ruská ofensivní hvězda Alexander Ovečkin z Washingtonu, která nedávno vytvořila rekord 275 gólů vstřelených v přesilových hrách, se ztrapnila neskutečným zákrokem.

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Hokej

Tak na tenhle gól se bude vzpomínat ještě dlouho! Překvapil úplně každého, nejen brankáře!

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama