Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Na MS v Kataru budou moci pouze očkovaní fanoušci

Katarský premiér Chálid bin Chalífa bin Abdalazíz Sání dnes oznámil, že na Mistrovství světa v Kataru, které se odehraje v roce 2022, budou mít přístup pouze očkovaní fanoušci. 

katar-ms-ve-fotbale
Zdroj: Sport Aktuálně

O možnosti zpřístupnit Mistrovství světa ve fotbale 2022 pouze očkovaným fanouškům po vzoru MS v hokeji 2021 či Letních olympijských her se dlouho spekulovalo. Nyní se spekulace staly realitou.

Katarský premiér dále dodal, že počítají i s fanoušky, ke kterým se vakcína nedostane. Ty by přitom měli očkovat přímo na území Kataru: “Momentálně jednám s dodavateli o zajištění jednoho milionu vakcín pro některé z fanoušků, kteří přijedou do Kataru”. Jak ovšem jeho země zajistí, aby fanoušci na MS byli proočkovaní oběma dávkami vakcíny, či od dávky jednosložkové vakcíny dodrželi čtrnáctidenní rozestup, již neuvedl.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Olympiáda

Nejdříve byl koronavirus detekován u jednoho členů realizačního týmu. Posléze ale přišel druhý problém! Beach volejbalista Perušič je taktéž pozitivní, a co již může...

Olympiáda

Start již jednou odložených olympijských her se kvapem blíží. Začátek letní olympiády je naplánován na 23. července, a to i přesto, že minimálně do...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama