Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Na MS v Kataru budou moci pouze očkovaní fanoušci

Katarský premiér Chálid bin Chalífa bin Abdalazíz Sání dnes oznámil, že na Mistrovství světa v Kataru, které se odehraje v roce 2022, budou mít přístup pouze očkovaní fanoušci. 

katar-ms-ve-fotbale
Zdroj: Sport Aktuálně

O možnosti zpřístupnit Mistrovství světa ve fotbale 2022 pouze očkovaným fanouškům po vzoru MS v hokeji 2021 či Letních olympijských her se dlouho spekulovalo. Nyní se spekulace staly realitou.

Katarský premiér dále dodal, že počítají i s fanoušky, ke kterým se vakcína nedostane. Ty by přitom měli očkovat přímo na území Kataru: „Momentálně jednám s dodavateli o zajištění jednoho milionu vakcín pro některé z fanoušků, kteří přijedou do Kataru“. Jak ovšem jeho země zajistí, aby fanoušci na MS byli proočkovaní oběma dávkami vakcíny, či od dávky jednosložkové vakcíny dodrželi čtrnáctidenní rozestup, již neuvedl.

Číst
Fanoušek otravoval trenéra Vieiru, ten ho skopnul k zemi!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Bizarní pohled se naskytl fanouškům ženského hokeje. V duelu základní skupiny mezi výběrem ROV a Kanadou nastoupily oba týmy s respirátory. Že něco není...

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Olympiáda

Nejdříve byl koronavirus detekován u jednoho členů realizačního týmu. Posléze ale přišel druhý problém! Beach volejbalista Perušič je taktéž pozitivní, a co již může...

Olympiáda

Start již jednou odložených olympijských her se kvapem blíží. Začátek letní olympiády je naplánován na 23. července, a to i přesto, že minimálně do...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama