Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Nudu v karanténě Šulákovi pomohla překonat Ordinace v růžové zahradě!

Že je nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě zábavou pouze pro ženské? Tak tohle neříkejte českému hokejovému reprezentantovi Liboru Šulákovi.

libor-sulak
Libor Šulák prý hodně prožívá seriál Ordinace v růžové zahradě. / Zdroj: isport.cz

Sedmadvacetiletý bek z finského Kärpat Oulu se v rozhovoru pro média svěřil, že během nucené dvoudenní karantény spal, jedl, cvičil a… koukal se právě na Ordinaci v růžové zahradě, na kterou podle jeho slov koukají s manželkou pravidelně během celého roku. A co více, dění v seriálu prý oba velice prožívají.

Během rozhovoru si Šulák pochvaloval také led, který je podle jeho slov mnohem lepší než v pražské O2 Aréně, kde byl led kvůli horku značně rozbředlý.

Jeho poslední slova se týkala absence stropů v šatně národního týmu na provizorním stadionu v Rize. Všem je jasné, že jakmile v hale budou pouze dva týmy, bude veškeré dění v šatnách slyšet. Šulák uvedl, že tým si toho je vědom, a bude si na to muset dávat pozor (aby neprozradil zamýšlenou taktiku).

  Předseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král byl agentem StB!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

MS v hokeji

Do první třetiny vstoupilo aktivněji Dánsko, které dobře bruslilo, rychle napadalo a vytvořilo si i několik zajímavých šancí. Ve čtvrté minutě hry Dánsko svou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama