Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Nudu v karanténě Šulákovi pomohla překonat Ordinace v růžové zahradě!

Že je nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě zábavou pouze pro ženské? Tak tohle neříkejte českému hokejovému reprezentantovi Liboru Šulákovi.

libor-sulak
Libor Šulák prý hodně prožívá seriál Ordinace v růžové zahradě. / Zdroj: isport.cz

Sedmadvacetiletý bek z finského Kärpat Oulu se v rozhovoru pro média svěřil, že během nucené dvoudenní karantény spal, jedl, cvičil a… koukal se právě na Ordinaci v růžové zahradě, na kterou podle jeho slov koukají s manželkou pravidelně během celého roku. A co více, dění v seriálu prý oba velice prožívají.

Během rozhovoru si Šulák pochvaloval také led, který je podle jeho slov mnohem lepší než v pražské O2 Aréně, kde byl led kvůli horku značně rozbředlý.

Jeho poslední slova se týkala absence stropů v šatně národního týmu na provizorním stadionu v Rize. Všem je jasné, že jakmile v hale budou pouze dva týmy, bude veškeré dění v šatnách slyšet. Šulák uvedl, že tým si toho je vědom, a bude si na to muset dávat pozor (aby neprozradil zamýšlenou taktiku).

Číst
Novým trenérem Vegas Golden Knights je Bruce Cassidy
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

MS v hokeji

Do první třetiny vstoupilo aktivněji Dánsko, které dobře bruslilo, rychle napadalo a vytvořilo si i několik zajímavých šancí. Ve čtvrté minutě hry Dánsko svou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama