Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Česko zná svého soupeře pro čtvrtfinále MS v hokeji 2021

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

cesko-vs-finsko
Česko ve čtvrfinále potká Finsko. / Zdroj: Sport aktuálně

Slovensko – Česko 3:7

Česko po tragickém vstupu na šampionátu zaznamenalo pět výher v řadě a skončilo tak na třetím místě ve skupině A, za Ruskem a Švýcarskem. Čtvrté bylo Slovensko.

Ve čtvrtfinále vyzveme Finy, poslední mistry světa!

Vzhledem k tomuto postavení nám do čtvrtfinále byli určeni Fini. Finský národní tým vyhrál šest ze sedmi zápasů, přičemž v posledních dvou zápasech proti Kanadě a Lotyšsku zaznamenal výhru po prodloužení a po nájezdech.

Finsko se na šampionátu prezentuje velice pracovitým hokejem, kde má hlavní slovo pečlivá defensiva. Šest ze sedmi zápasů Finska na tomto šampionátu přineslo méně než 4,5 gólu v základní hrací době, což mluví samo za sebe.

Česko bude mít proti Finsku velice těžkou práci, hlavně kvůli častým defensivním chybám. Pokud Češi dostanou jeden dva zbytečné góly (jak jsme byli doposud zvyklí), je velmi pravděpodobné, že proti Finům výsledek už nedoženou. Pro Česko je proto nesmírně důležité, aby do zápasu vstoupilo pečlivě soustředěné a od první minuty hrálo důsledně.

Zápas proti Finsku je na programu ve čtvrtek 3. června od 15:15 hodin. Zápas vysílá Česká televize, konkrétně ČT Sport a to včetně předcházejícího hokejového studia. Na internetu můžete sledovat stream bez zpoždění na TV Tipsport, nově s bonusem 500 Kč.

Číst
Kladno řeší vnitřní neshody! Na tréninku se pobili spoluhráči!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

MS v hokeji do 21 let, které se letos konalo v Kanadě, bylo předčasně ukončeno. Čeští mladíci se však do své domoviny vrátí se...

EURO

Česko ve čtvrtfinále EURO 2020 prohrálo s výběrem Dánska 2:1 a na turnaji končí. Naopak Dánové po dvou prohrách v základní skupině budou hrát o medaile.

EURO

Zatímco většina lidí se v sobotu chystá na zaslouženou dovolenou, naši fotbalisté se připravují na další z klíčových zápasů EURO. A tentokrát před sebou mají ještě...

EURO

Nizozemsko do zápasu vstoupilo aktivně, ovšem jejich nápor začal rychle ovadat. Později v prvním poločasu se hra vyrovnala, ale moc gólových šancí nebylo, a když...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama