Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Fanoušci mají smůlu, na zápasy MS v hokeji se nedostanou!

Koronavirová pandemie je dost možná na bodu zlomu, stále se však podepisuje na sportovních událostech všeho druhu. Další obětí pandemie bude MS v hokeji, které se bude hrát v Rize. Lotyšská vláda totiž odmítla návrh, podle něhož by se do ochozů stadionů vrátili fanoušci.

ms-v-hokeji
MS v hokeji bude bez fanoušků. / Zdroj: Sporty-online.cz

Návrh počítal s vpuštěním fanoušků, kteří by se prokázali dokončeným očkováním (očkovacím certifikátem na covid-19) a také negativním testem. René Fasel, president Mezinárodní hokejové federace před pár dny uvedl, že naděje na odklepnutí návrhu stále existuje, dnes je ovšem jasné, že veškeré naděje jsou u konce.

Lotyšská vláda svoje rozhodnutí zdůvodnila stále nepříznivou hygienickou situací v zemi, která by se mohla významně zhoršit pod tíhou turistů z celé Evropy (a dost možná i světa).

Fanoušci ovšem nejsou jediní, kdo podléhá přísným bezpečnostním opatřením. Všichni hokejisté se po sjezdu do místa dění šampionátu museli na dva dny zavřít na samotku, načež se dostali do tzv. „týmové bubliny“. Styky mezi hokejisty z ostatních reprezentací pak má být omezený výhradně na zápasy.

MS v hokeji začíná v pátek, Češi jdou do akce v 15:15 hodin, kdy je čeká Rusko. Podrobné preview prvního zápasu čtěte ZDE.

  Předseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král byl agentem StB!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

MS v hokeji

Do první třetiny vstoupilo aktivněji Dánsko, které dobře bruslilo, rychle napadalo a vytvořilo si i několik zajímavých šancí. Ve čtvrté minutě hry Dánsko svou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama