Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

První zápasy play off NHL budou na programu od 16. května. Už nyní víme, jaké týmy se do play off dostaly. Kdo s kým sehraje vyřazovací boje a jaké je složení dvojic do startu play off nejlepší hokejové ligy!

Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?
Play Off NHL 2021 | zdroj: nhl.com

Osmifinále Play Off NHL 2021

V současné době není plně vyjasněna situace ohledně dvojic v severní divizi. Víme, že do Play Off postoupilo Toronto, Edmonton, Winnipeg a Montreal. Podle aktuálního vývoje se zdá, že by dvojice měly být následovné:

  • Toronto vs. Montreal
  • Edmonton vs. Winnipeg

Centrální divize

V ostatních divizích už ale máme jasno o tom, jak budou dvojice vypadat. Centrální divizi jasně ovládla Carolina, druhé místo pak obsadila Florida následovaná Tampou Bay a Nashvillem. Z toho tedy víme, že dvojice budou vypadat takto:

  • Carolina vs. Nashville
  • Florida vs. Tampa Bay
Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

Hokejisté Caroliny Hurricanes | zdroj: hokejtour.cz

Východní divize

Také ve východní divizi je rozhodnuto o postupujících a o dvojicích. Východní divizi vyhráli tučňáci z Pittsburghu, druhé místo obsadil Washington Capitalas. Třetí a čtvrté místo pro sebe urval Boston, respektive New York Islanders. Dvojice jsou tedy následující:

  • Pittsburgh vs. New York Islanders
  • Washington vs. Boston

Západní divize

V západní divizi si první místo vybojovalo Las Vegas před druhým Coloradem. Třetí místo si pro sebe urvala Minnesota a poslední postupovou pozici si vydobylo St. Louis. Pojďme se podívat na dvojice Západní divize.

  • Las Vegas vs. St. Louis
  • Colorado vs. Minnesota
Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

Hokejisté Las Vegas | zdroj: NHL.com

Češi v Play Off NHL 2021

Když se jen letmo podíváme na výčet týmů, kterým se povedlo probojovat se až do Play Off zjistíme, že se můžeme těšit i na několik českých hráčů!

Těšit se můžeme na českého útočníka Martina Nečase v barvách Caroliny Hurricanes. Za Floridu zase nastoupí český tvrďák Radko Gudas. V barvách Tampy Bay se představí Jan Rutta či Ondřej Palát.

Zapomenout nesmíme na Davida Krejčího a Pastrňáka z Bostonu, či skvěle chytajícího Víta Vaněčka. Možná že první zápasy v Play Off přidá také Radim Zohorna z Pens.

Číst
Stanley Cup nesmí do Ruska a Běloruska, usneslo se vedení NHL

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Vedení NHL před startem finálové série Stanley Cupu mezi Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning informovalo o tom, že vítězové mají zakázáno cennou trofej...

Hokej

Cassidy, který byl v roce 2020 oceněný Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra NHL, byl "nezaměstnaný" pouhých 8 dní. 

Hokej

Komisionář zámořské hokejové soutěže NHL Gary Bettman uvedl, že ruští hokejisté se mohou zúčastnit draftu NHL.

Hokej

Jihlavského rodáka Davida Ritticha a jeho Nashville Predators překvapil bizarní gól. Predátoři na ledě Lavin nakonec stejně zvítězili.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama