Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

První zápasy play off NHL budou na programu od 16. května. Už nyní víme, jaké týmy se do play off dostaly. Kdo s kým sehraje vyřazovací boje a jaké je složení dvojic do startu play off nejlepší hokejové ligy!

Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?
Play Off NHL 2021 | zdroj: nhl.com

Osmifinále Play Off NHL 2021

V současné době není plně vyjasněna situace ohledně dvojic v severní divizi. Víme, že do Play Off postoupilo Toronto, Edmonton, Winnipeg a Montreal. Podle aktuálního vývoje se zdá, že by dvojice měly být následovné:

  • Toronto vs. Montreal
  • Edmonton vs. Winnipeg

Centrální divize

V ostatních divizích už ale máme jasno o tom, jak budou dvojice vypadat. Centrální divizi jasně ovládla Carolina, druhé místo pak obsadila Florida následovaná Tampou Bay a Nashvillem. Z toho tedy víme, že dvojice budou vypadat takto:

  • Carolina vs. Nashville
  • Florida vs. Tampa Bay
Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

Hokejisté Caroliny Hurricanes | zdroj: hokejtour.cz

Východní divize

Také ve východní divizi je rozhodnuto o postupujících a o dvojicích. Východní divizi vyhráli tučňáci z Pittsburghu, druhé místo obsadil Washington Capitalas. Třetí a čtvrté místo pro sebe urval Boston, respektive New York Islanders. Dvojice jsou tedy následující:

  • Pittsburgh vs. New York Islanders
  • Washington vs. Boston

Západní divize

V západní divizi si první místo vybojovalo Las Vegas před druhým Coloradem. Třetí místo si pro sebe urvala Minnesota a poslední postupovou pozici si vydobylo St. Louis. Pojďme se podívat na dvojice Západní divize.

  • Las Vegas vs. St. Louis
  • Colorado vs. Minnesota
Play Off NHL 2021 se blíží, kdo do něj naskočí?

Hokejisté Las Vegas | zdroj: NHL.com

Češi v Play Off NHL 2021

Když se jen letmo podíváme na výčet týmů, kterým se povedlo probojovat se až do Play Off zjistíme, že se můžeme těšit i na několik českých hráčů!

Těšit se můžeme na českého útočníka Martina Nečase v barvách Caroliny Hurricanes. Za Floridu zase nastoupí český tvrďák Radko Gudas. V barvách Tampy Bay se představí Jan Rutta či Ondřej Palát.

Zapomenout nesmíme na Davida Krejčího a Pastrňáka z Bostonu, či skvěle chytajícího Víta Vaněčka. Možná že první zápasy v Play Off přidá také Radim Zohorna z Pens.

Číst
Slavný rapper "ojel" svou přítelkyni na zápase NHL, soutěž se snaží zbavit důkazů

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo...

Hokej

Ruská ofensivní hvězda Alexander Ovečkin z Washingtonu, která nedávno vytvořila rekord 275 gólů vstřelených v přesilových hrách, se ztrapnila neskutečným zákrokem.

Olympiáda

Dlouho se o tom spekulovalo, teď se to stalo nezlomným faktem. Hráči NHL nebudou startovat na únorových ZOH v Pekingu.

Hokej

Tak na tenhle gól se bude vzpomínat ještě dlouho! Překvapil úplně každého, nejen brankáře!

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama