Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Kyrgiosovi na Wimbledonu hrozí už třetí pokuta během pár dní

Australský bouřlivák Nick Kyrgios na letošním Wimbledonu zaplatil už dvě pokuty, nyní mu hrozí třetí.

kyrgios-nick-wimbledon-2022
Nick Kyrgios se pravidly moc neřídí. Předvedl to i na Wimbledonu, už třikrát. / Zdroj: Sport.cz

První dvě pokuty Kyrgios zaplatil za nevybíravé chování na kurtu – vulgarity, ničení raket, plivání atd. V součtu se jednalo o 14 000 dolarů.

Třetí pokuta Kyrgiosovi hrozí za to, že si po vítězném osmifinále na sebe navlékl červenou kšiltovku a červené boty.

V červených botách Kyrgios na zápas přišel, následně si je převlékl za bílé, ale po zápase barvu bot opět změnil. A to společně s kšiltovkou.

Kyrgios se pravidly neřídí

Když byl Kyrgios na důvod porušení pravidla Wimbledonu, kdy tenisté mohou být oblečeni pouze v bílé, dotázán, odvětil: „Protože si dělám, co chci“.

V pozápasovém rozhovoru dále uvedl, že na další zápas již přijde oblečený podle přísně daných pravidel, tzn. v bílé barvě. Zdali se na to ovšem můžeme spolehnout je druhá věc.

Číst
Tisíce fanoušků podepisují petici, aby Novak Djokovič i bez očkování mohl na US Open
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Zápas mezi Stefanosem Tsitsipasem a Nickem Kyrgiosem rozpoutal debatu i mezi tenisovými hvězdami. Ty se postavily na stranu řeckého tenisty.

Tenis

Australský tenista Nick Kyrgios čelí velké kritice. Ve wimbledonském zápase porazil Stefanose Tsitsipase, ovšem dosti kontroverzním způsobem.

Tenis

Vášnivý tenista Nick Kyrgios se opět postaral o pozdvižení. Na tenisovém turnaji v německém Halle to pořádně "roztočil".

Basket

Nick Kyrgios je jedním z nejkontroverznějších tenistů na světě. Obvykle je spojován s nedostatkem motivace, nyní však řeší trošku jiný "problém".

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama