Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Tenisové legendy kritizují Kyrgiose za jeho vystupování na kurtu

Zápas mezi Stefanosem Tsitsipasem a Nickem Kyrgiosem rozpoutal debatu i mezi tenisovými hvězdami. Ty se postavily na stranu řeckého tenisty.

nick kyrgios wimbledon
Nick Kyrgios by z Wimbledonu prý měl být vyloučený. / Zdroj: Sporting News

Nejostřeji se proti chování Australana vyjádřil bývalý wimbledonský šampion Pat Cash. Ten v komentáři pro televizní stanici BBC uvedl:

„Byl to strašný čurbes. Tenis potopil na nejnižší úroveň, co se sportovního ducha týče. Podvádí, manipuluje, nadává, chová se agresivně k umpirovému rozhodčímu i k čárovým“, kritizoval svého krajana Cash. A ještě pokračoval:

„Měl štěstí, že se vůbec dostal dál přes první set. Už v něm měl být vyloučen. Něco se musí v tomhle směru udělat, vždyť to je totální cirkus. Je to zábavné? Ano, možná je. Ale dostalo se to na absolutní hranici. Vymklo se to kontrole. I umpirovému sudímu se zápas vymknul z kontroly. Tsitsipas se do toho nechal vtáhnout, lidi se bavili, ale podle mě to zašlo příliš daleko“.

Proti Kyrgiosovi vystoupil i známý bouřlivák

Zajímavé je, že proti Kyrgiosově chování vystoupil i známý bouřlivák John McEnroe:

„Je to trapné. On (Kyrgios) tohle všechno nepotřebuje dělat. Je až děsivé, jak je dobrý, zároveň i svým způsobem smutné“.

Číst
Serena Williamsová plánuje ukončit kariéru
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Australský bouřlivák Nick Kyrgios na letošním Wimbledonu zaplatil už dvě pokuty, nyní mu hrozí třetí.

Tenis

Australský tenista Nick Kyrgios čelí velké kritice. Ve wimbledonském zápase porazil Stefanose Tsitsipase, ovšem dosti kontroverzním způsobem.

Tenis

Vášnivý tenista Nick Kyrgios se opět postaral o pozdvižení. Na tenisovém turnaji v německém Halle to pořádně "roztočil".

Basket

Nick Kyrgios je jedním z nejkontroverznějších tenistů na světě. Obvykle je spojován s nedostatkem motivace, nyní však řeší trošku jiný "problém".

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama