Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Kyrgios ve Wimbledonu zničil Tsitsipase, ten se ohradil proti jeho kontroverznímu chování

Australský tenista Nick Kyrgios čelí velké kritice. Ve wimbledonském zápase porazil Stefanose Tsitsipase, ovšem dosti kontroverzním způsobem.

nick kyrgios wimbledon
Nick Kyrgios by z Wimbledonu prý měl být vyloučený. / Zdroj: Sporting News

Jak už je jeho zvykem, čtyřicátý tenista světa Kyrgios si v zápase pořád na něco stěžoval, něco komentoval a proti něčemu protestoval, čímž se Tsitsipasovi dostal pod kůži.

Tsitsipas neudržel nervy na uzdě a vztekle odpálil míček do hlediště, následně se také několikrát pokusil Australana trefit míčkem, což se mu i povedlo.

Kyrgios si samozřejmě nenechal nic líbit a vyvíjel tlak na rozhodčího, aby jeho soupeře vyloučil. To se nestalo, ale Tsitsipase ztráta nervů vyšla draho. Zápas prohrál 7:6, 4:6, 3:6, 6:7.

Následovala slovní přestřelka

„Už mi praskly nervy. Neustále na hřišti někoho šikanuje. Vsadím se, že šikanoval i děti ve škole. Takové lidi nemám rád. Určitě má i nějaké dobré vlastnosti, ale jinak je to nesmírně zlý člověk“, uvedl řecký tenista.

Australan mu oponoval: „Jaká šikana? Já nejsem ten, který do něj střílel jeden míček za druhým, který se snažil trefit diváka, který pálil míček někam mimo stadion. Já jsem mu nic neprovedl. Akorát jsem si s rozhodčím vyměňoval názory, protože mi nepřišlo v pořádku, jak se Stefanos choval. Ale jemu jsem nic neudělal“.

Kyrgios si nakonec ještě přisadil: „Zdá se mi, že má osobní problém, což však není moje vina. On je tady ten, koho nemají rádi. Já mám v šatně spoustu kamarádů, na rozdíl od něj.“

Číst
Tisíce fanoušků podepisují petici, aby Novak Djokovič i bez očkování mohl na US Open
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Australský bouřlivák Nick Kyrgios na letošním Wimbledonu zaplatil už dvě pokuty, nyní mu hrozí třetí.

Tenis

Zápas mezi Stefanosem Tsitsipasem a Nickem Kyrgiosem rozpoutal debatu i mezi tenisovými hvězdami. Ty se postavily na stranu řeckého tenisty.

Tenis

Vášnivý tenista Nick Kyrgios se opět postaral o pozdvižení. Na tenisovém turnaji v německém Halle to pořádně "roztočil".

Basket

Nick Kyrgios je jedním z nejkontroverznějších tenistů na světě. Obvykle je spojován s nedostatkem motivace, nyní však řeší trošku jiný "problém".

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama