Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem, čeká na nabídku od Barcelony

Proslýchá se, že Robert Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem Mnichov a nyní čeká na nabídku, kterou dostane od Barcelony.

huawei-lewandowski
Huawei měla podpořit invazi na Ukrajinu, Lewanwoski mu proto dal košem. / Zdroj: Crestmeat

Polská ofensivní hvězda má v mnichovském klubu smlouvu ještě na rok, ale protože ho odmítl prodloužit, v létě by měl odejít, aby ho klub ještě mohl nějak zpeněžit.

I přestože Lewandowski odmítl smlouvu prodloužit, měl by být v základní sestavě pro závěrečný zápas mnichovského klubu s Wolfsburgem.

Lewandowski půjde i do posledního zápasu

Trenér mnichovského klubu Julian Nagelsmann uvedl: „Poslední dny trénoval opravdu dobře, dal i pěkné góly. Takže zítra bude v základu“.

Nagelsmann se zároveň odmítl vyjádřit k jeho dalšímu působení v klubu: „Co se týče jeho budoucnosti v klubu, tak názor klubu i můj je jasný. Všichni také ví, kdy mu končí smlouva. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Je to otázka na vedení klubu a především Roberta“.

Číst
Fotbalový útočník Turay nemohl na svatbu kvůli svému angažmá
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Několikatýdenní spekulace se rychle stávají skutečností. Barcelona se dohodla s Bayernem Mnichov na ceně za Lewandowského a ten tak může spokojeně přestoupit.

Fotbal

Španělský velkoklub má nového sponzora. Na webových stránkách katalánského celku se dnes objevila zpráva, že streamovací gigant Spotify bude novým sponozrem Barcelony. Poprvé v...

Fotbal

Robert Lewandowski, jeden z nejlepších fotbalistů současnosti, podle FIFA ukončil spolupráci se společností Huawei.

Fotbal

S velmi zajímavou studií přišla společnost CIES Football Observatory. Ta spočítala zisky a ztráty z přestupů hráčů za posledních deset let a spočítala, který...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama