Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Lewandowski mění dres, z Bayernu jde do Barcelony

Několikatýdenní spekulace se rychle stávají skutečností. Barcelona se dohodla s Bayernem Mnichov na ceně za Lewandowského a ten tak může spokojeně přestoupit.

Lewandowski_Barcelona_GFX
Robert Lewandowski se chystá do Barcelony. / Zdroj. Goal.com

Oba kluby plánovaný přestup potvrdily. K podpisu smlouvy dojde okamžitě po zdravotní prohlídce.

Barcelona by za hvězdného polského kanonýra do Německa měla poslat 50 milionů eur (cca 1,23 miliardy Kč).

Přestup Lewandowského potvrzen z obou klubů

Šéf Bayernu Oliver Kahn k přestupu řekl: „Barcelona učinila nabídku, která pro nás měla smysl. Navíc jsme přivedli excelentního útočného hráče Sadia Maného. Takže jsme s Barcelonou uzavřeli dohodu, ale zatím jen ústně, smlouva podepsaná není“.

Následně přišlo potvrzení také z Barcelony: „Na podmínkách přestupu jsme domluveni, ale čeká se na zdravotní prohlídku, po které dojde k podpisu smluv“.

Lewandowski v minulé sezóně nastoupil ke 46 soutěžním zápasům. Vstřelil v nich rovných 50 gólů. Za Bayern si potom připsal celkem 344 gólů v rámci 374 utkání.

Číst
Nejlepším africkým fotbalistou se stal Sadio Mané, už podruhé za sebou
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Proslýchá se, že Robert Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem Mnichov a nyní čeká na nabídku, kterou dostane od Barcelony.

Fotbal

Robert Lewandowski, jeden z nejlepších fotbalistů současnosti, podle FIFA ukončil spolupráci se společností Huawei.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama