Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo řekl, že jeho nejlepší gól není lepší než sex s Georginou Rodriguez

Ofensivní hvězda Manchesteru United Cristiano Ronaldo uvedla, že nejkrásnější gól její kariéry není nic v porovnání se sexuálním dováděním s dlouholetou partnerkou Georginou Rodriguezovou. 

ronaldo-rodriguez
Sex s Rodriguezovou je lepší než nejlepší gól. / Zdroj: Page Six

Pětinásobný držitel Zlatého míče se v roce 2015 po pěti letech rozešel s ruskou modelkou Irinou Shayk. S Rodriguezovou začal chodit o rok později, v roce 2016.

První dítě se Ronaldovi a španělské modelce narodilo v roce 2017. V říjnu uplynulého roku pak šťastný pár oznámil, že čeká dvojčata.

Legenda Red Devils s Georginou Rodriguezovou vychovávají společné dítě Alana s dalšími třemi Ronaldovými dětmi – Cristianem Jr. a dvojčaty Evou a Mateem.

Ronaldo má spoustu dětí

Totožnost matky Cristian Jr. zůstává neznámá, zatímco Eva a Mateo se narodili náhradní matce ve Spojených státech.

Ronaldo prozradil, že za nejlepší gól své kariéry považuje zásah z roku 2018, kdy jeho Real Madrid hrál v Lize Mistrů proti Juventusu.

Když byl tázán, zdali se tento gól vyrovná jeho sexuálnímu dovádění s krásnou Rodriguezovou, tak fotbalový snajpr odpověděl: „Ne, ne (ve srovnání) s mojí Geo, ne!“

Ronaldo dále uvedl, že Rodriguezová se líbí i jeho mamince. A připustil, že jednoho dne je možné, že si krásku vezme.

Číst
Ronaldo a rušno kolem něj. Opustí během léta Manchester United ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama