Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Ronaldo žádá odškodnění za kauzu údajného znásilnění

Portugalská fotbalová hvězda Ronaldo bude po vyhrané kauze za údajné znásilnění žádat odškodnění.

ronaldo-fanouška-matka
Ronaldo napadeného fanouška s omluvou nekontaktoval osobně. / Zdroj: Metro.co.uk

Právníci Cristiana Ronalda za křivé nařčení ze znásilnění Američanky Kathryn Mayorgaové žádají odškodné ve výši 626 tisíc dolarů (necelých 15 milionů korun).

Ronaldo měl bývalou modelku a učitelku znásilnit v hotelovém pokoji v Las Vegas. Kathryn Mayorgaová o incidentu na policii vypovídala ještě v ten daný den, v roce 2009, to ovšem jméno viníka neprozradila. K nařčení Ronalda došlo až o devět let později, tenkrát ovšem státní zastupitelství Nevady stíhání fotbalisty kvůli nedostatečným důkazům zamítlo.

Ronaldo a jeho druhá kauza

Následovala další kauza, ve které právník Leslie Stovall a jeho tým po Ronaldovi žádali odškodné několika milionů dolarů. Soud v Las Vegas žádost zamítl i kvůli tomu, že právníci Mayorgaové předložili několik odcizených důvěrných dokumentů.

Ronaldův tým za kauzu viní právníka Leslie Stovalla. Navíc se mu nelíbí, že Mayorgaová porušila dohodu o mlčenlivosti, za jejíž podepsání v době incidentu dostala vyplaceno 375 tisíc dolarů (necelých 9 milionů korun).

Číst
Fotbalový útočník Turay nemohl na svatbu kvůli svému angažmá
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo ve víkendovém přípravném duelu s Vallecanem opustil stadion ještě před koncem zápasu. Trenér Erik ten Hag ho za to zkritizoval.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama