Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Ronaldovo auto za 50 milionů korun je na padrť, útočník je v pořádku

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo matce zakazuje koukat se na velké zápasy. / Zdroj: Juventus.com

Cristiano Ronaldo je momentálně na Mallorce, kde si užívá dovolenou se svou rodinou. Do luxusního pronajatého domu si nechal poslat dva vozy. Jedno z nich, exkluzivní Bugatti Veyron, však na místo určení nedorazilo.

Bugatti Veyron mělo nehodu v letovisku Sa Coma na východní pobřeží ostrova. Automobil řídil Ronaldův zaměstnanec a podle dostupných zpráv by měl být zcela v pořádku.

Ronaldo je na dovolené

Bugatti Veyron podle svědků narazilo do zdi u venkovského domu poblíž nemocnice Joan March.

Portugalská útočná hvězda tráví dovolenou v přepychové vile, kterou měl před dvěma lety pronajatou jeho bývalý spoluhráč z Realu Sergio Ramos. Vila disponuje posilovnou, bazénem, několika vířivkami nebo erotickým pokojem. Tak snad mu tenhle přepych poskytne po ztrátě dostatek útěchy.

Číst
Messi se do toho opřel a dal první gól nůžkami ve své kariéře
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo ve víkendovém přípravném duelu s Vallecanem opustil stadion ještě před koncem zápasu. Trenér Erik ten Hag ho za to zkritizoval.

Fotbal

Portugalská fotbalová hvězda Ronaldo bude po vyhrané kauze za údajné znásilnění žádat odškodnění.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama