Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Ronaldovo auto za 50 milionů korun je na padrť, útočník je v pořádku

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo matce zakazuje koukat se na velké zápasy. / Zdroj: Juventus.com

Cristiano Ronaldo je momentálně na Mallorce, kde si užívá dovolenou se svou rodinou. Do luxusního pronajatého domu si nechal poslat dva vozy. Jedno z nich, exkluzivní Bugatti Veyron, však na místo určení nedorazilo.

Bugatti Veyron mělo nehodu v letovisku Sa Coma na východní pobřeží ostrova. Automobil řídil Ronaldův zaměstnanec a podle dostupných zpráv by měl být zcela v pořádku.

Ronaldo je na dovolené

Bugatti Veyron podle svědků narazilo do zdi u venkovského domu poblíž nemocnice Joan March.

Portugalská útočná hvězda tráví dovolenou v přepychové vile, kterou měl před dvěma lety pronajatou jeho bývalý spoluhráč z Realu Sergio Ramos. Vila disponuje posilovnou, bazénem, několika vířivkami nebo erotickým pokojem. Tak snad mu tenhle přepych poskytne po ztrátě dostatek útěchy.

Číst
Potvrzeno! Haaland jde do Manchesteru City, podepsal s ním pětiletou smlouvu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Tohle by mohla být přestupová bomba celého letního okna. Spekuluje se, že Ronaldo nebude nadále hrát v Manchesteru United.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama