Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Internetová aukce Maradonových věcí byl propadák, vydražily se věci za pouhých 26 tisíc dolarů

Mezinárodní internetová aukce věcí fotbalové hvězdy Diega Maradony skončila fiaskem. V rámci aukce se vydražily věci za pouhých 26 tisíc dolarů (něco kolem 580 tisíc korun).

diego-maradona-drazba-aukce
Aukce Diego Maradony nedopadla dobře, vydražilo se pouze pár drobností. / Zdroj: Sada el Balad

Nejdražší vydraženou věcí byl obraz „Mezi Fioritem a nebem“ od Lú Sedovové. Jeho konečná cena činila 2150 dolarů.

Druhou nejdražší položkou na seznamu vydražených věcí se stala Maradonova fotografie s Fidelem Castrem, kubánským vůdcem. Konečná cena této položky činila 1600 dolarů.

Velký zájem byl údajně také za Maradonovy dresy, ať už ty reprezentační nebo z jeho působení v Neapoli.

Maradonovy byty a domy zůstaly bez povšimnutí

O položky jako jsou například dvě Maradonova BMW, dům v rezidenční čtvrti Villa Devoto v Buenos Aires nebo byt v Mar de Plata zůstaly bez povšimnutí, tedy nikdo je nechtěl ani za vyvolávací cenu.

Vyvolávací cena domu v Buenos Aires činila 900 tisíc dolarů (cca 20,2 milionu korun). Cena všech předmětů na aukci pak byla 1,4 milionu dolaru.

Do aukce se připojilo tisíce zájemců nejen z Argentiny, rodné země slavné fotbalové hvězdy, ale také z Německa, Itálie, Norska nebo Švýcarska.

Číst
Bruno Fernandes vyjel na spoluhráče, aby místo natáčení začali hrát fotbal (video)
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Argentinský státní zástupce obžaloval lékařský tým, který se staral o Diega Maradonu před jeho smrtí. Stalo se tak rok a půl po smrti bájného...

Fotbal

Do online aukce míří více jak 900 věcí, které zbyly po fotbalové legendě Diegu Maradonovi. Najdou se mezi nimi dresy, kopačky, plazmové televize nebo...

Fotbal

Brazilská fotbalová legenda Ronaldo odvyprávěl kuriózní historku, která vedla k tomu, že Diego Maradona nosil dvoje hodinky.

Fotbal

Diego Maradona zemřel před necelým rokem, vzpomínky na něj jsou ovšem stále velice čerstvé. S několika vzpomínkami na jednu z největší fotbalových hvězd v...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama