Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Milenka Diega Maradony Mavys Álvarezová vzpomíná: Pořádal sexuální orgie a někdy mě i uhodil

Diego Maradona zemřel před necelým rokem, vzpomínky na něj jsou ovšem stále velice čerstvé. S několika vzpomínkami na jednu z největší fotbalových hvězd v historii přišla Mavys Álvarezová.

mavys-alvarezova
Mavys Álvarezová skončila na kokainu. / Zdroj: Twitter

Mavys Álvarezová se s argentinskou superstar setkala v pouhých 16 letech, v době, kdy Diegu Maradonovi bylo 40 let. Seznámí proběhlo na Kubě, kam Maradonu pozval samotný Fidel Castro.

Álvarezovou oslovil Maradonův přítel a zaměstnanec s dotazem, zdali by se nechtěla s populární hvězdou osobně setkat. Ta prý po chvíli přemýšlení souhlasila.

První setkání s Maradonou prý bylo příjemné. Dvojice v sobě našla zalíbení a rychle začala randit. Maradona jí pak požádal, aby skončila se školou, protože nechtěl mít vedle sebe středoškolačku, která chodí každý všední den studovat.

Álvarezová se nakonec od něj nechala přesvědčit také ke kokainu, což byla prý její největší chyba v životě, protože se na něm stala závislou a dokonce kvůli předávkování skončila v nemocnici. Maradona jí prý přesvědčil také na plastiku prsou.

Mavys Álvarezová odmítla pouze sexuální orgie

Argentinský fotbalista prý také rád provozoval sexuální orgie, těch se ovšem Álvarezová údajně nikdy nezúčastnila.

Po uveřejnění tohoto rozhovoru v jedné z amerických televizí se ozvala Maradonova dcera a také bývalá manželka se vzkazem, že si všechny ty věci zasloužila.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Číst
TOP 5 nejdražších přestupů v historii
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Mezinárodní internetová aukce věcí fotbalové hvězdy Diega Maradony skončila fiaskem. V rámci aukce se vydražily věci za pouhých 26 tisíc dolarů (něco kolem 580...

Fotbal

Do online aukce míří více jak 900 věcí, které zbyly po fotbalové legendě Diegu Maradonovi. Najdou se mezi nimi dresy, kopačky, plazmové televize nebo...

Fotbal

Brazilská fotbalová legenda Ronaldo odvyprávěl kuriózní historku, která vedla k tomu, že Diego Maradona nosil dvoje hodinky.

Fotbal

Jeden z nejlepších fotbalistů všech Diego Maradona zemřel na podzim minulého roku za velmi podivných okolností. Původně byla jeho smrt prezentována jako přirozená, nyní...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama