Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Milenka Diega Maradony Mavys Álvarezová vzpomíná: Pořádal sexuální orgie a někdy mě i uhodil

Diego Maradona zemřel před necelým rokem, vzpomínky na něj jsou ovšem stále velice čerstvé. S několika vzpomínkami na jednu z největší fotbalových hvězd v historii přišla Mavys Álvarezová.

mavys-alvarezova
Mavys Álvarezová skončila na kokainu. / Zdroj: Twitter

Mavys Álvarezová se s argentinskou superstar setkala v pouhých 16 letech, v době, kdy Diegu Maradonovi bylo 40 let. Seznámí proběhlo na Kubě, kam Maradonu pozval samotný Fidel Castro.

Álvarezovou oslovil Maradonův přítel a zaměstnanec s dotazem, zdali by se nechtěla s populární hvězdou osobně setkat. Ta prý po chvíli přemýšlení souhlasila.

První setkání s Maradonou prý bylo příjemné. Dvojice v sobě našla zalíbení a rychle začala randit. Maradona jí pak požádal, aby skončila se školou, protože nechtěl mít vedle sebe středoškolačku, která chodí každý všední den studovat.

Álvarezová se nakonec od něj nechala přesvědčit také ke kokainu, což byla prý její největší chyba v životě, protože se na něm stala závislou a dokonce kvůli předávkování skončila v nemocnici. Maradona jí prý přesvědčil také na plastiku prsou.

Mavys Álvarezová odmítla pouze sexuální orgie

Argentinský fotbalista prý také rád provozoval sexuální orgie, těch se ovšem Álvarezová údajně nikdy nezúčastnila.

Po uveřejnění tohoto rozhovoru v jedné z amerických televizí se ozvala Maradonova dcera a také bývalá manželka se vzkazem, že si všechny ty věci zasloužila.

Číst
Soud smetl ze stolu žalobu na Ronalda za údajné znásilnění
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Argentinský státní zástupce obžaloval lékařský tým, který se staral o Diega Maradonu před jeho smrtí. Stalo se tak rok a půl po smrti bájného...

Fotbal

Mezinárodní internetová aukce věcí fotbalové hvězdy Diega Maradony skončila fiaskem. V rámci aukce se vydražily věci za pouhých 26 tisíc dolarů (něco kolem 580...

Fotbal

Do online aukce míří více jak 900 věcí, které zbyly po fotbalové legendě Diegu Maradonovi. Najdou se mezi nimi dresy, kopačky, plazmové televize nebo...

Fotbal

Brazilská fotbalová legenda Ronaldo odvyprávěl kuriózní historku, která vedla k tomu, že Diego Maradona nosil dvoje hodinky.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama