Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Proč Diego Maradona nosil dvoje hodinky? Ronaldo to vysvětlil!

Brazilská fotbalová legenda Ronaldo odvyprávěl kuriózní historku, která vedla k tomu, že Diego Maradona nosil dvoje hodinky.

ronaldo-diego-maradona
Ronaldo prozradil jedno z tajemství Diego Maradony. / Zdroj: Sport Bible

Navzdory vyhrocené rivalitě mezi Argentinou a Brazílií byl vztah mezi dvěma největšími hvězdami obou těchto národností velice blízký.

„Diego zanechal ve fotbale neskutečný odkaz. Je těžké přijmout jeho ztrátu. Ta zpráva mě překvapila, by jsem z ní velmi smutný“, uvedl Ronaldo k loňskému úmrtí Diega Maradony.

Dále už potom 45letý bývalý elitní útočník mluvil o příjemnějších věcech. Mimo jiné zavzpomínal také na to, proč Maradona nosil dvoje hodinky.

Proč Maradona nosil dvoje hodinky?

Přítomnosti dvou identických hodinek – každých na jednom zápěstí – si fanoušci všimli na Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010.

Ronaldo uvedl, že Maradona s hodinkami chodil úplně všude. Dostal je totiž od dcery a od té doby žádné z nich nesundal. Až do setkání s Ronaldem, kterému po dobré večeři jedny z hodinek věnoval.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Plzeň vyhrála titul a slavila až do pozdních ranních hodin
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Argentinský státní zástupce obžaloval lékařský tým, který se staral o Diega Maradonu před jeho smrtí. Stalo se tak rok a půl po smrti bájného...

Fotbal

Cristiano Ronaldo o víkendu neunesl porážku s Evertonem a při odchodu ze hřiště mladému fanouškovi z frustrace vyrazil telefon z ruky. 

Fotbal

Cristiano Ronaldo je dobře známý tím, jak se věnuje svému tělu, aby pracovalo na 100%. To zahrnuje také velmi přísnou dietu, kterou se podle...

Fotbal

Brazilská legenda Ronaldo uvedla, které dva fotbalisty považuje za nejlepší útočníky na světě. Jmenovec Ronaldo a argentinský hračička Messi ve výčtu chybí.

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama