Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Bývalá fotbalová hvězda Ronaldo se chystá koupit svůj mateřský klub

Jeden z nejlepších fotbalistů v historii Ronaldo se chystá koupit majoritní podíl v klubu Cruzeiro, kde úspěšně odstartoval svou kariéru.

ronaldo
Ronaldo koupí klub Cruzeiro. / Zdroj: JiBeop

Ještě nedávno prvoligový tým doprovází nepříznivá finanční situace, která vedla také k jeho sestupu do druhé ligy.

Ronaldo by do klubu z Belo Horizontě měl investovat asi 70 milionů dolarů (přes 1,5 miliardy korun).

Ronaldo k obchodu uvedl: „Mám radost. Abychom Cruzeiro dostali, kam patří, čeká nás hodně práce“.

Ronaldo ví, co je to vlastnit klub

Legendární fotbalista nebude v roli majitele klubu poprvé. V roce 2018 totiž zakoupil 51% podíl ve španělském klubu Valladolid.

Pětačtyřicetiletý Ronaldo získal titul z MS světa v roce 1994 a 2002. Ve své bohaté kariéře hrál například za Barcelonu nebo Real Madrid.

Číst
Boj o titulárního sponzora českého fotbalu vrcholí. Bude to Fortuna nebo Tipsport ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo o víkendu neunesl porážku s Evertonem a při odchodu ze hřiště mladému fanouškovi z frustrace vyrazil telefon z ruky. 

Fotbal

Cristiano Ronaldo je dobře známý tím, jak se věnuje svému tělu, aby pracovalo na 100%. To zahrnuje také velmi přísnou dietu, kterou se podle...

Fotbal

Brazilská legenda Ronaldo uvedla, které dva fotbalisty považuje za nejlepší útočníky na světě. Jmenovec Ronaldo a argentinský hračička Messi ve výčtu chybí.

Fotbal

Brazilská fotbalová legenda Ronaldo odvyprávěl kuriózní historku, která vedla k tomu, že Diego Maradona nosil dvoje hodinky.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama