Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Inter Milán se s Eriksenem dohodl na rozvázání smlouvy

Italský fotbalový klub a dánský záložník Christian Eriksen se dohodli na rozvázání smlouvy.

christian-eriksen
Christian Eriksen si v Itálii už nezahraje. / Zdroj: Serie A

K rozvázání pracovní smlouvy došlo na základě pravidla, kvůli němuž v italské nejvyšší lize nesmí do zápasu nastupovat fotbalisté, kteří mají voperovaný kardio-defibrilátor.

Právě kardio-defibrilátor byl přitom Eriksenovi voperován po kolapsu během zápasu letošního EURO, kdy byl dlouho oživován na hřišti.

Že bude pracovní poměr ukončen bylo jasné prakticky od té chvíle, kdy mu byl kardio-defibrilátor voperovaný. Italská liga má přísná pravidla a nehodlá je měnit.

Eriksen může najít jiné uplatnění

Na druhou stranu v Evropě najdeme i fotbalové ligy, která s kardio-defibrilátorem hrát dovolují. Zde by šikovný záložník mohl v pohodě najít uplatnění.

Inter Milán ve svém prohlášení uvedl: „Náš klub a celá rodina Nerazzurri přeje Christanovi v budoucnosti vše nejlepší. I když se Inter a Christian v tuto chvíli rozchází, naše vzájemné pouto se nikdy nepřeruší. Skvělé časy, góly, vítězství, oslavy scudetta s fanoušky – to vše zůstane navždy v historii Nerazzuri“.

 

Číst
Ronaldovo auto za 50 milionů korun je na padrť, útočník je v pořádku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Christian Eriksen se v pondělí 14. února 2022 vrátil do akce v přátelském zápase Brentfordu proti Southend United XI. 

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama