Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Inter Milán se s Eriksenem dohodl na rozvázání smlouvy

Italský fotbalový klub a dánský záložník Christian Eriksen se dohodli na rozvázání smlouvy.

christian-eriksen
Christian Eriksen si v Itálii už nezahraje. / Zdroj: Serie A

K rozvázání pracovní smlouvy došlo na základě pravidla, kvůli němuž v italské nejvyšší lize nesmí do zápasu nastupovat fotbalisté, kteří mají voperovaný kardio-defibrilátor.

Právě kardio-defibrilátor byl přitom Eriksenovi voperován po kolapsu během zápasu letošního EURO, kdy byl dlouho oživován na hřišti.

Že bude pracovní poměr ukončen bylo jasné prakticky od té chvíle, kdy mu byl kardio-defibrilátor voperovaný. Italská liga má přísná pravidla a nehodlá je měnit.

Eriksen může najít jiné uplatnění

Na druhou stranu v Evropě najdeme i fotbalové ligy, která s kardio-defibrilátorem hrát dovolují. Zde by šikovný záložník mohl v pohodě najít uplatnění.

Inter Milán ve svém prohlášení uvedl: „Náš klub a celá rodina Nerazzurri přeje Christanovi v budoucnosti vše nejlepší. I když se Inter a Christian v tuto chvíli rozchází, naše vzájemné pouto se nikdy nepřeruší. Skvělé časy, góly, vítězství, oslavy scudetta s fanoušky – to vše zůstane navždy v historii Nerazzuri“.

 

Číst
Agent Adama Hložka prozradil jeho cenu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

EURO

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama