Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

V zápase nejvyšší francouzské fotbalové ligy zkolaboval hráč Samuel Kalu přímo na hřišti

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

samuel-kalu-kolaps
Samuel Kalu zkolaboval kvůli horku. / Zdroj: Sport News Africa

Incident se odehrál v zápase mezi Marseille a Bordeaux a to hned zkraje utkání, kdy se k zemi rychle sesunul teprve třiadvacetiletý fotbalista Samuel Kalu.

Samuel Kalu, útočník hostujícího Bordeaux se naštěstí brzy probral k životu, přesto však situace dala vzpomenout na nedávný kolaps Christiana Eriksena na EURO 2020.

Samuel Kalu nakonec nepotřeboval ošetření a v zápase se pokusil ještě pokračovat, nakonec byl ovšem vystřídán.

Samuel Kalu zkolaboval už v minulosti

Nigerijský reprezentant Samuel Kalu podle dostupných informací zkolaboval kvůli horku a nedostatečné hydrataci, což se mu v minulosti již jednou stalo. Dnes ovšem pro jistotu podstoupí ještě jedno vyšetření.

Zápas mezi Bordeaux a Marseille nakonec skončil smírně, remízou 2:2.

https://twitter.com/TheSunFootball/status/1426999013786664962

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Naprosto neuvěřitelný průběh měl zápas dalšího kola francouzské Ligue 1 mezi Nice a Marseille. Utkání bylo ukončeno předčasně kvůli bitce přímo na trávníku.

Fotbal

Co se ještě nedávno zdálo být v rovině nemožného, se pomalu dalo do pohybu. PSG toto léto do týmu přivedla Lionela Messiho a Sergio...

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Jak jsme vás informovali v přechozím článku, Sergio Ramos se svým kamarádům svěřil, že by po hořkém konci v Realu Madrid rád vyslyšel nabídku...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama