Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

cristiano-ronaldo-jr
Cristiano Ronaldo Jr. má dobře nakročeno překonat svého otce. / Zdroj: The Statesman

Cristiano Ronaldo Jr., jedenáctiletý chlapec v současné chvíli hraje v akademii Manchesteru United a jde tak ve stopách svého otce, který toto léto na Old Trafford podepsal dvouletý kontrakt.

Nyní již 36letý Ronaldo přišel do United v roce 2003 jako teenager, o pět let později se mu podařilo získat první Zlatý míč. Ronaldo se nejvíce proslavil v dresu Realu Madrid, do United se potom vracel z italského Juventusu.

Ronaldova kariéra se zdá nepřekonatelná, ovšem jak uvedla jeho matka, dost možná se nám už teď rýsuje superhvězda, která jeho výkony nechá daleko za sebou.

Cristiano Ronaldo Jr. má skvělého mentora

Podle Ronaldovi matky Dolores Aveiro má Ronaldo Jr. tu obrovskou výhodu, že nad sebou má mentora a učitele, který Ronaldovi chyběl. Ano, tipujete správně, jedná se o jeho vlastního otce Cristiana Ronalda.

Samozřejmě je těžké odhadovat, jak kariéra jedenáctiletého chlapce nakonec dopadne, protože v profesionálním fotbalu jsou kromě hráčských schopností důležité také zatvrzelost, schopnost sebeobětování a také trochu toho štěstí. Pakliže však Ronaldo Jr. půjde ve stopách svého otce a bude fotbalu tak oddaný, jako je nyní on, má velkou pravděpodobnost ho ve všem předhonit.

Číst
Fotbalista Vintr dostal za sázkový podvod zákaz činnosti
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Tohle by mohla být přestupová bomba celého letního okna. Spekuluje se, že Ronaldo nebude nadále hrát v Manchesteru United.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama