Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo před zápasem Ligy mistrů zdemoloval stevardku. Pak se jí stylově omluvil

Cristiano Ronaldo v úvodním zápase Ligy mistrů proti Young Boys Bern opět předvedl perfektní výkon, k výhře jeho týmu to ovšem nestačilo. Zápas byl z jeho strany však zajímavý incidentem, který se stal ještě před samotným utkáním.

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo se stewardce omluvil tím nejlepším způsobem. / Zdroj: Daily Mail

Cristiano Ronaldo se během předzápasové rozcvičky rozstřeloval, při jedné z ran se ovšem trefil do poblíž stojící stevardky. Ta se po ráně skácela k zemi a seběhli se k ní všichni okolostojící lidé, včetně portugalské hvězdy.

Ronaldo k postižené dámě vyslal několik přívětivých slov a když viděl, že je v pořádku, běžel zpět na hřiště.

Cristiano Ronaldo zapsal další skvělý zápas LM

V zápase pak byl Ronaldo skvělý. Odehrál 72 minut, měl 2 střely na branku a z toho jeden gól. Kromě toho pak zapsal 29 kontaktů s míčem a přesnost přihrávek 85% + 3 vyhrané souboje. Manchester United však v průběhu hry dostal červenou kartu a zápas nakonec prohrál 2:1.

To ovšem Ronalda nepřimělo rychle se vytratit ze hřiště. Portugalská hvězda si po zápase vyhledala postiženou stevardku a dala jí svůj dres. Jak se nyní píše na sociálních sítích, její úsměv mluví za vše…

Číst
Ovečkin si zahrál fotbal za Dynamo Moskva a dal i gól!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Tohle by mohla být přestupová bomba celého letního okna. Spekuluje se, že Ronaldo nebude nadále hrát v Manchesteru United.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama