Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo matce Dolores zakazuje koukat se na jeho velké zápasy

Cristiano Ronaldo by se o víkendu, po rychlém přestupu do svého bývalého klubu Manchesteru United, měl dostat poprvé do akce, ale jeho matka Dolores Aveiro o tuto podívanou nejspíše přijde.

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo matce zakazuje koukat se na velké zápasy. / Zdroj: Juventus.com

Dolores Aveiro podle slov Cristiana Ronalda je při sledování zápasů svého syna příliš nervózní. Ve dvou případech prý dokonce při sledování zápasu omdlela.

Cristiano Ronaldo v rozhovoru s Piersem Morganem pro deník Daily Mail v žertu uvedl: “Nyní má zakázáno sledovat velké zápasy”.

“Řekl jsem jí, podívej, už nemám tátu, nechci přijít i o mámu. Proto se nebudeš dívat na čtvrtfinále, semifinále ani finále”, pokračoval v dobré náladě Ronaldo.

Ronaldo o nervozitě své matky mluvil už dříve. Přitom uvedl, že její nervozitu moc nechápe, prý k ní není důvod.

“Při velkých zápasech s ní zůstávají přátelé, chodí s ní po době. Na stadionu dvakrát omdlela. Je nervózní. Tvrdě pracovala na tom, aby svým dětem a hlavně mě, protože jsem nejmladší, dala to nejlepší.”

Cristiano Ronaldo je prodejním trhákem

Sobotní atmosféra na Old Trafford by měla být elektrizující. Dresy s číslem 7 po návratu portugalské ofensivní hvězdy do týmu United generují rekordní tržby. Do dnešního dne se jich prý prodalo za 30 milionů liber a to je od přestupu teprve pár dní.

“Trpěla, aby mi dala příležitost. Když mi bylo 12 let, řekl jsem jí, že chci odejít do Lisabonu hrát za mládežnický tým Sportingu”, připomněl Ronaldo. “Odpověděla mi: Synu, pokud je to opravdu to, co chceš, nebudu ti bránit. Můžeš jít. Bude to pro mě těžké tě opustit, ale jdi. Následuj své sny.”

Po dvou desetiletích je Ronaldo jedním z nejlepších hráčů světa a rekordmanem na mnoha frontách.

Reklama. Posunutím pokračujte.

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Fotbal

Cristiano Ronaldo má za sebou úvodní zápas Premier League. V sobotu totiž nastoupil do domácího zápasu Manchesteru City proti Newcastlu a co je ještě...

Fotbal

Cristiano Ronaldo v úvodním zápase Ligy mistrů proti Young Boys Bern opět předvedl perfektní výkon, k výhře jeho týmu to ovšem nestačilo. Zápas byl...

Fotbal

Fanoušci toho nejlepšího evropského fotbalu se konečně dočkali. Dnešním dnem začíná skupinová část Ligy mistrů, nejprestižnější evropské soutěže. Čeká na nás hned osm duelů....

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama