Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Opravdový hrdina! Piqué se vzdal části platu, aby Barcelona mohla zaregistrovat nové hráče

Pokud hledáte skutečně oddaného hráče, potom by se vaše pozornost měla zaměřit na Gerarda Piquého. Ten se vzdal části svého platu, aby svému klubu umožnil zaregistrovat nové hráče.

pigue-barcelona
Pique jako první souhlasil se snížením platu v Barceloně. / Zdroj: FC Barcelona Noticias

Příkladu Gerarda Piquého by podle dostupných zpráv brzy měli následovat další hráči, konkrétně Sergio Busquets, Jordi Alba a Sergi Roberto.

Barcelona se nachází ve finančních problémech, které jsou podle výkonného ředitele klubu „obrovské, ale pouze krátkodobé“. Škrty v platech současných hráčů by přitom pro Barcelonu měly být odrazovým můstkem k lepším zítřkům.

Barcelona díky sníženým platům hlavních tahounů může zaregistrovat nové posily Memphise Depaye a Erica Garciu. Ti přitom nastoupili už v úvodním zápase sezóny proti San Sebastian.

Piqué je vůči Barceloně loajální

Čtyřiadvacetiletý Piqué na tiskové konferenci uvedl, že tento krok musel udělat. Fanoušci přitom žili v domnění, že Piqué je proti snížení platu, za což ho v úvodním zápase sezóny vypískali. Nyní mu proto dluží omluvu.

„Vždycky jsem klubu chtěl pomoci. Nikdo by o mě neměl pochybovat. Jsem tu deset let a dalších osm let jsem strávil v mládežnických týmech“, popisoval Piqué svou loajálnost.

Barcelona má dluhy ve výši 1,2 miliardy. Do nepříznivé finanční situace Barcelonu dovedl předchozí prezident Josep Martomeu a jeho tým. Kvůli špatné finanční situaci z klubu nedávno odešla argentinská ofensivní hvězda Lionel Messi.

Číst
Boj o titulárního sponzora českého fotbalu vrcholí. Bude to Fortuna nebo Tipsport ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Proslýchá se, že Robert Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem Mnichov a nyní čeká na nabídku, kterou dostane od Barcelony.

Fotbal

Španělský velkoklub má nového sponzora. Na webových stránkách katalánského celku se dnes objevila zpráva, že streamovací gigant Spotify bude novým sponozrem Barcelony. Poprvé v...

Fotbal

S velmi zajímavou studií přišla společnost CIES Football Observatory. Ta spočítala zisky a ztráty z přestupů hráčů za posledních deset let a spočítala, který...

Fotbal

Běží nastavení zápasu proti Valencii a domácí Atletico Madrid prohrává 1:2. Famózní obrat domácích v posledních minutách však znamená, že si Atletico připisuje i...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama