Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Opravdový hrdina! Piqué se vzdal části platu, aby Barcelona mohla zaregistrovat nové hráče

Pokud hledáte skutečně oddaného hráče, potom by se vaše pozornost měla zaměřit na Gerarda Piquého. Ten se vzdal části svého platu, aby svému klubu umožnil zaregistrovat nové hráče.

pigue-barcelona
Pique jako první souhlasil se snížením platu v Barceloně. / Zdroj: FC Barcelona Noticias

Příkladu Gerarda Piquého by podle dostupných zpráv brzy měli následovat další hráči, konkrétně Sergio Busquets, Jordi Alba a Sergi Roberto.

Barcelona se nachází ve finančních problémech, které jsou podle výkonného ředitele klubu “obrovské, ale pouze krátkodobé”. Škrty v platech současných hráčů by přitom pro Barcelonu měly být odrazovým můstkem k lepším zítřkům.

Barcelona díky sníženým platům hlavních tahounů může zaregistrovat nové posily Memphise Depaye a Erica Garciu. Ti přitom nastoupili už v úvodním zápase sezóny proti San Sebastian.

Piqué je vůči Barceloně loajální

Čtyřiadvacetiletý Piqué na tiskové konferenci uvedl, že tento krok musel udělat. Fanoušci přitom žili v domnění, že Piqué je proti snížení platu, za což ho v úvodním zápase sezóny vypískali. Nyní mu proto dluží omluvu.

“Vždycky jsem klubu chtěl pomoci. Nikdo by o mě neměl pochybovat. Jsem tu deset let a dalších osm let jsem strávil v mládežnických týmech”, popisoval Piqué svou loajálnost.

Barcelona má dluhy ve výši 1,2 miliardy. Do nepříznivé finanční situace Barcelonu dovedl předchozí prezident Josep Martomeu a jeho tým. Kvůli špatné finanční situaci z klubu nedávno odešla argentinská ofensivní hvězda Lionel Messi.

  Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Od příchodu Messiho do PSG letos v létě se čekalo mnohé. Po prvním zápase v Lize mistrů se však místo naplnění velkého očekávání musíme...

Fotbal

Fanoušci toho nejlepšího evropského fotbalu se konečně dočkali. Dnešním dnem začíná skupinová část Ligy mistrů, nejprestižnější evropské soutěže. Čeká na nás hned osm duelů....

Fotbal

V tureckém Istanbulu se včera konal los základních skupin Ligy mistrů. A nutno říci, že dopadl velmi zajímavě. Svedl do jedné skupiny dva největší...

Fotbal

Světoznámá Playboy modelka, která fotila také pro Playboy, udělala nabídku na Messiho použitý kapesník.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama